"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 206. Dilara postanawia porozmawiać z Ademem. Faruk przychodzi do domu z nieswoim dzieckiem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Po uroczystych zaręczynach Esmy i Garipa, Ulfet przepadła bez śladu. W 206. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" kobieta odnajdzie się. Sprawdź, co się wydarzy w 206. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 206. we wtorek, 8.09.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Synowie Esmy (Ipek Bilgin) są coraz lepiej nastawieni do jej planów matrymonialnych. Dilara (Neslihan Arslan) otrzymuje od swojej prawniczki druzgocącą wiadomość. Akif zaczyna się obawiać, że Senem (Neslihan Yeldan) go zdradza.

Załamana Ulfet przepada bez śladu. Dilara otrzymuje druzgocącą wiadomość Zobacz więcej

W 206. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Gunes wreszcie odnajduje Ulfet w jej sekretnym, zawsze zamkniętym pokoju. Przerażona tym, co widzi, poznaje pilnie strzeżoną tajemnicę przyjaciółki. Na jaw wychodzą wydarzenia, które zadecydowały o całym życiu Ulfet. Zdenerwowana Dilara przyjeżdża do rezydencji, żeby rozmówić się z Ademem. Nawet nie podejrzewa, jaką niespodziankę przygotował dla niej były mąż...

Faruk (Özcan Deniz) bezskutecznie próbuje się dowiedzieć, jaka tajemnica łączy Fikreta (Salih Bademci) i Akifa. Sureyya (Asli Enver) wpada w histerię, ponieważ dziewczynka, którą jej mąż przywozi w wózku po spacerze, nie jest ich córką... Zazdrosny Akif śledzi żonę i dowiaduje się o jej znajomości z Gunes, a dawna koleżanka Senem spotyka się z kobietą, która szantażuje Ulfet.

Neslihan Yeldan już nie wygląda jak Sanem! Dziś ma blond włosy i gra w nowym serialu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×