"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 21. Sureyya ma wyrzuty sumienia. Esma grozi swojej synowej! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Esma skarży się na zły stan zdrowia. Chce wmówić synom, że jest umierająca. W 21. odcinku serialu "Narzeczona za Stambułu" (org. "Istanbullu Gelin") między nią a Sureyyą dochodzi do kolejnego spięcia. Sprawdź, co wydarzy się w 21. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 21. w czwartek, 31.10.2019 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Esma (Ipek Bilgin) zaczęła grać na emocjach synów stosując jeden z najsilniejszych szantaży - grożąc śmiercią. Przekonała nawet lekarza, aby ten określił jej stan jako poważniejszy niż jest w istocie.

Esma chce wmówić synom, że jest poważnie chora! Co zrobi?Zobacz więcej

W 21. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Sureyya (Aslı Enver) nie radzi sobie z poczuciem winy, po omdleniu Esmy. Wierzy, że wydarzyło się to w efekcie jej wybuchu szczerości i wściekłości jednocześnie. Nikt poza nią nie zna prawdy o całym zajściu. Gdy spotyka się z wypoczywającą w domu Esmą, szybko się przekonuje, że wyrzuty sumienia są jednak nie na miejscu.

Przy Faruku (Özcan Deniz) Esma udaje, że jest zadowolona z wieści o dziecku, którego spodziewa się Sureyya. Kiedy syn zostawia je same, toksyczna teściowa grozi Sureyyi bardzo poważnymi konsekwencjami. Nawet swój zawał zamierza wykorzystać przeciwko niechcianej synowej. Niemiła atmosfera zapanuje też w związku Ipek (Dilara Aksüyek) i Fikreta (Salih Bademci).

Powtórki także w weekendy! Kiedy oglądać kolejne odcinki tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×