"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 213. Sureyya wręcza Esmie prezent. Sanem robi jej konkurencję! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Rodzina Boranów wróciła do swojej rezydencji. W 213. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"wszyscy wciąż będą szczęśliwi w związku z odzyskaniem domu. Sureyya wręczy teściowej prezent. Sprawdź, co się wydarzy w 213. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 213. w czwartek, 17.09.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Po decyzji podjętej przez Adema (Firat Taniş), Boranowie wrócili do rezydencji. Ulfet, przed przyjazdem policji, we wzruszających słowach pożegnała się ze swoją wierną współpracownicą. Adem dostał od Gunes zaskakującą propozycję.

Powrót Boranów do rezydencji. Gunes składa Ademowi zaskakującą propozycję Zobacz więcej

W 213. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu pracownicy rezydencji cieszą się z powrotu Esmy (Ipek Bilgin) do domu. Przyjazd do Bursy smuci jedynie Emira, który boleśnie przeżywa kolejną przeprowadzę, rozłąkę ze swoją pierwszą miłością i fakt, że dorośli zawsze stawiają go przed faktem dokonanym. Akif i Senem (Neslihan Yeldan), w typowym dla siebie szalonym stylu, postanawiają opuścić Stambuł i znów zamieszkać w pobliżu Boranów.

Kiymet odwiedza Esmę, a Okan namawia Ipek (Dilara Aksüyek) do pozostania w pracy. Faruk (Özcan Deniz) i Fikret (Salih Bademci) zamierzają razem z Akifem znów rozkręcić rodzinny biznes. Sureyya (Asli Enver), w imieniu całej rodziny, wręcza sułtance prezent, ale nie spodziewa się, że Senem zrobi jej konkurencję... Dilara (Neslihan Arslan) dziękuje Ademowi za to, co zrobił i z pewnym żalem przyjmuje fakt, że jej mąż myśli już tylko o dziecku.

Neslihan Yeldan już nie wygląda jak Sanem! Dziś ma blond włosy i gra w nowym serialu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×