"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 22. Faruk dowiaduje się o kłótni Esmy i Sureyyi. Po czyjej stronie stanie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Esma chce wykorzystać swoje omdlenie w walce z synową. W 22. odcinku serialu "Narzeczona za Stambułu" (org. "Istanbullu Gelin") o jej kłótni z Sureyyą dowie się Faruk! Sprawdź, co wydarzy się w 22. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 22. w poniedziałek, 4.11.2019 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Esma (Ipek Bilgin) zemdlała i po krótkiej wizycie w szpitalu została przywieziona do domu. Tam znowu okazało się, że robi wszystko, aby pozbyć się Sureyyi (Aslı Enver). Ipek (Dilara Aksüyek) i Fikret (Salih Bademci) wciąż nie odnaleźli wspólnego języka.

Sureyya ma wyrzuty sumienia. Esma grozi swojej synowej! Zobacz więcej

W 22. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Faruk (Özcan Deniz) dowiaduje się o kłótni między swoją żoną i matką. Niestety, nie od Sureyyi. Pojawiają się przykre słowa, pretensje, atmosfera gęstnieje. Faruk wierzy w to, co powiedziała mu matka. Jakby tego było mało, na jaw wychodzą kolejne fakty związane z Sureyyą, o których Faruk informowany jest na końcu.

Spodziewająca się dziecka Sureyya jest coraz bardziej osaczana przez intrygi Esmy i przebiegłej Ipek. Ale nie tylko ona jest na celowniku głowy rodziny Boranów. Esma z coraz większą uwagą zaczyna przyglądać się także swoim nowym sąsiadom. Czy odkryje, jak bliska jest jej niedawno poznana kobieta? I czy Faruk wreszcie zdobędzie dowody na to, że jego konkurent gra nie fair?

Aslı Enver i Burak Özçivit śpiewają razem piosenkę! Jak wyszło?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×