"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 220. Adem budzi się, ale otrzymuje złe informacje. Co mu dolega? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Fikret i Adem trafili do szpitala po bójce, w którą wdali się w restauracji. W 220. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" obaj będą już przytomni. Okaże się jednak, że Adem poniesie dużo większe konsekwencje niż Fikret. Sprawdź, co się wydarzy w 220. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 220. w poniedziałek, 28.09.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Fikret (Salih Bademci) i Adem (Firat Taniş) przebywają w szpitalu. Rodzina Boranów wie już, jak przebiegała bójka, w wyniku której panowie doznali uszkodzenia ciała. Przybita Dilara (Neslihan Arslan) uświadomiła sobie, że brak Adema bolałby ją bardziej niż jego obecność.

Boranowie czuwają przy Fikrecie. Dilara boi się o życie AdemaZobacz więcej

W 220. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Faruk (Özcan Deniz) nieświadomie bardzo rani Emira, który czuje się opuszczony i niekochany. Dilara w szpitalu wspomina dobre i złe chwile przeżyte wspólnie z mężem. Młoda asystentka Faruka działa Sureyyi (Asli Enver) na nerwy. Esma (Ipek Bilgin) z wielką miłością rozmyśla o swoim niepokornym synu. Adem wreszcie się wybudza, jednak po badaniu lekarz nie ma dla niego dobrych wieści.

Fikret rozpacza, obwiniając się o to, że sprowadził nieszczęście na przyrodniego brata. Do szpitala przyjeżdża Gunes, która dowiedziała się o wypadku, ale przybity Adem nie chce jej widzieć. Dobre intencje Dilary także spotykają się z bardzo złym przyjęciem ze strony męża, który sam cierpiąc, zadaje jej również dotkliwy ból.

Neslihan Yeldan już nie wygląda jak Sanem! Dziś ma blond włosy i gra w nowym serialu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Madeline Bosanquet

    Google płacił za każdą tygodniową pracę online w domu od 6000 do 10000 euro, a za pierwszy miesiąc otrzymałem od Google 27416 euro. W wolnym czasie pracuję 3 godziny dziennie. Jest bardzo przyjazny dla użytkownika i cieszę się, że się o nim dowiedziałem. przejdź do tej witryny, aby uzyskać więcej informacji.

    ...........>> www.MagnifyIncome.Com

    26.09.2020 15:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×