"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 225. Esma podejmuje ważną decyzję i ogłasza ją rodzinie. Wszyscy będą w szoku! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Esma wciąż przeżywa diagnozę, którą usłyszała od lekarza. W 225. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" podejmie bardzo ważną decyzję, którą zakomunikuje najbliższym. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 225. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 225. w poniedziałek, 5.10.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Obawiająca się o to, że wkrótce wszystko zapomni Esma (Ipek Bilgin), w piękny sposób opisuje w pamiętniku każdego ze swoich synów. Adem (Firat Taniş) wyniósł się od Gunes, a na poważną rozmowę z nim zdecydował się Fikret (Salih Bademci).

Fikret spotyka się z Ademem. Sureyya chce zrobić Farukowi niespodziankęZobacz więcej

W 225. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Esma postanawia z miłości do Garipa zdobyć się na wielką ofiarę, jednak ukochany nie rozumie, czemu w tak okrutny sposób łamie mu serce... Boranowie zastanawiają się, co matka zakomunikuje im w związku z nadchodzącym weselem, lecz nikt z nich nie spodziewał się słów, które padają z ust sułtanki... Rodzina jest w szoku, ale Faruk (Özcan Deniz) i przede wszystkim Fikret nie kryją zadowolenia.

Sureyya (Asli Enver) gorąco sprzeciwia się postawie męża i szwagra, a Osman (Güven Murat Akpinar) zaczyna podejrzewać, że sprawa może mieć drugie dno... Adem opowiada terapeutce o szczegółach zdarzenia, w wyniku którego znalazł się na wózku inwalidzkim i zastanawia się, kim właściwie jest dla niego Gunes.

Neslihan Yeldan już nie wygląda jak Sanem! Dziś ma blond włosy i gra w nowym serialu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×