"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 228. Dramat podczas wieczoru panieńskiego Esmy! Akif przeczuwa zagrożenie [STRESZCZENIE ODCINKA]

Garip dowiedział się, dlaczego Esma zerwała zaręczyny. Zapewnił ją o swojej bezwarunkowej miłości. W 228. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" odbędzie się wieczór panieński Esmy i nie zabraknie kłopotów. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 228. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 228. w czwartek, 8.10.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Kiedy Garip dowiedział się, dlaczego Esma (Ipek Bilgin) z nim zerwała, postanowił nie wyjeżdżać i zaskoczył ukochaną pięknym wyznaniem miłości. Sureyya (Asli Enver), Ipek (Dilara Aksüyek) i Senem (Neslihan Yeldan) starały się przekonać Faruka (Özcan Deniz), Fikreta (Salih Bademci) i Akifa, że wieczór panieński sułtanki to dobry pomysł.

Garip nie rezygnuje z Esmy. Sułtanka zmieni zdanie w kwestii ślubu?Zobacz więcej

W 228. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Adem (Firat Taniş) od nowa uczy się chodzić. Fikret każe Nazifowi pilnować, czy nic złego nie wydarzy się podczas wieczoru panieńskiego, jaki kobiety organizują dla Esmy w rezydencji. Mężczyźni, którzy mają wówczas zajmować się dziećmi, znajdują sposób, jak uchylić się od tego obowiązku i miło spędzić czas. Sułtanka daje się ponieść zabawie, do której nieoczekiwanie dołącza też Kiymet.

Ten wieczór tradycyjnie już nie może się obyć bez małego skandalu, jednak kobiety nieświadomie tym razem ściągają na siebie realne niebezpieczeństwo, a ich pomysłowość obraca się przeciwko nim. Podczas gdy w rezydencji rozgrywają się dramatyczne sceny, Akifowi śni się koszmar. Zaniepokojeni brakiem kontaktu ze strony żon, mężczyźni wracają do domu...

Neslihan Yeldan już nie wygląda jak Sanem! Dziś ma blond włosy i gra w nowym serialu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×