"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 229. Boranowie odzyskają skradzione przedmioty? Dilara spotyka się z Gunes [STRESZCZENIE ODCINKA]

Podczas wieczoru panieńskiego Esmy doszło do dramatycznych zdarzeń. W 229. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" panie będą już bezpieczne, ale to nie koniec kłopotów. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 229. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 229. w piątek, 9.10.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Garip przekonał Esmę (Ipek Bilgin), że jednak powinni wziąć ślub. Żeńska część rodziny wyprawiła sułtance wieczór panieński, w czasie którego doszło do napadu! Zaniepokojeni brakiem kontaktu ze strony żon, Boranowie w samą porę wrócili do domu.

Dramat podczas wieczoru panieńskiego Esmy! Akif przeczuwa zagrożenie Zobacz więcej

W 229. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Nazif kaja się przed swoimi pracodawcami za niedopilnowanie imprezy w rezydencji, ale Faruk (Özcan Deniz), Fikret (Salih Bademci) i Akif mają pretensje przede wszystkim do swoich żon. Niespodziewanie z pomocą w odnalezieniu skradzionych przez złodziei przedmiotów przychodzi najnowsza technologia, w którą zainwestował Akif. Esma omawia z rodziną sprawę swojego miejsca zamieszkania po ślubie. Oczekiwania sułtanki w tej kwestii są jednak inne niż wizja jej synów.

Gunes przychodzi do Senem (Neslihan Yeldan), żeby załagodzić ich ostatnią kłótnię. Pech chce, że w tym samym czasie pojawia się u ciotki Dilara (Neslihan Arslan)... Między Ipek (Dilara Aksüyek) i jej mężem dochodzi do kolejnego spięcia, a między Sureyyą (Asli Enver) i Farukiem również jest nerwowo... Fikret zaskakuje Adema (Firat Taniş) niezapowiedzianą wizytą. Wręcza mu zaproszenie na ślub Esmy i Garipa.

Neslihan Yeldan już nie wygląda jak Sanem! Dziś ma blond włosy i gra w nowym serialu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×