"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 23. Faruk zabrany na policję! Esma próbuje zastraszyć matkę Adema! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Między Farukiem i Ademem doszło do ostrej wymiany zdań. W 23. odcinku serialu "Narzeczona za Stambułu" (org. "Istanbullu Gelin") w związku z tym Faruk zostanie zabrany na policję! Sprawdź, co wydarzy się w 23. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 23. we wtorek, 5.11.2019 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Adem (Fırat Tanış) rozpoczął swoją kampanię przeciwko rodzinie Esmy (Ipek Bilgin). Między nim a Farukiem (Özcan Deniz) doszło do ostrej wymiany zdań i szarpaniny.

Faruk dowiaduje się o kłótni Esmy i Sureyyi. Po czyjej stronie stanie? Zobacz więcej

W 23. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" okazuje się, że starcie Faruka z nowym konkurentem ma konsekwencje poważniejsze, niż ktokolwiek by się spodziewał. W rezydencji Boranów pojawiają się przedstawiciele prawa. Esma wpada w furię. Sureyya (Aslı Enver) broniąc godności męża, nie waha się zaryzykować przyjaźni z Dilarą, która ma odmienne od niej zdanie.

Niestety sam Faruk niekoniecznie będzie umiał to docenić. Dojdzie do kłótni. Niejedynej, bo Esma pofatyguje się do nowej sąsiadki, Reyhan. Matki mężczyzny, przez którego jej pierworodny został narażony na kontakt z policją. Czy Esmie uda się zastraszyć wrogów rodziny?

Aslı Enver i Burak Özçivit śpiewają razem piosenkę! Jak wyszło?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×