"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 230. Sureyya namówi Faruka, aby zrezygnował z przeprowadzki? Związek Gunes i Adema rozwija się [STRESZCZENIE ODCINKA]

Synowie Esmy nie zgadzają się z jej wizją ich życia po ślubie z Garipem. W 230. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" Sureyya będzie próbowała namówić Faruka, aby zrezygnował z przeprowadzki. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 230. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 230. w poniedziałek, 12.10.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Sytuacja związana ze ślubem Esmy (Ipek Bilgin) i Garipa stwarza napiętą atmosferę w rodzinie. Dodatkowo, Ipek (Dilara Aksüyek) kłóci się z Fikretem (Salih Bademci) o Okana. Między Sureyyą (Asli Enver) i Farukiem (Özcan Deniz) również jest nerwowo.

Dramat podczas wieczoru panieńskiego Esmy! Akif przeczuwa zagrożenie Zobacz więcej

W 230. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Sureyya uświadamia sobie, jak bardzo przywiązała się do rezydencji i chce w niej pozostać. Senem (Neslihan Yeldan) opowiada siostrzenicy o związku Gunes z Ademem (Firat Taniş). Akif nie popiera decyzji braci o wyprowadzce. Atmosfera pomiędzy Okanem i Fikretem znów jest napięta. Esma, wraz z żeńską częścią rodziny, spędza radosny czas w hammamie. Dilara (Neslihan Arslan) nie może przestać myśleć o mężu, od którego nie ma żadnych wiadomości.

Tymczasem Adem robi duże postępy i są spore szanse na to, że niedługo znów zacznie chodzić. Rozwija się również jego relacja z Gunes, która wkracza na wyższy poziom po złożonej przez mężczyznę, ważnej deklaracji... Sprawa planowanej przeprowadzki braci gnębi Faruka i jest powodem cierpienia sułtanki. Sureyya stara się odwieść męża od raniącego wszystkich postanowienia.

Neslihan Yeldan już nie wygląda jak Sanem! Dziś ma blond włosy i gra w nowym serialu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×