"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 242. Ipek nie ma zamiaru wracać do Boranów. Dilara zostaje uwięziona! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Fikretowi nie udało się pogodzić z Ipek. W 242. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" żona Borana nie będzie chciała wracać do rezydencji. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 242. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 242. w środę, 28.10.2020 o godz. 19:55 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Fikret (Salih Bademci) nie może dogadać się z Ipek (Dilara Aksüyek). Ich konflikt negatywnie wpłynął też na relacje Ipek z Sureyyą (Asli Enver) oraz Fikreta z Farukiem (Özcan Deniz).

Sureyya próbuje przekonać Ipek, aby zrezygnowała z rozwodu. Dochodzi do kłótni! Zobacz więcej

W 242. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Gunes wyjaśnia Senem (Neslihan Yeldan) nieporozumienie dotyczące jej rzekomego zerwania z Ademem (Firat Taniş) i szczerze opowiada o swoich najgłębszych uczuciach. Spotkanie Fikreta z żoną nie przybliża skłóconych małżonków do pojednania... Ipek oznajmia swoim rodzicom, że szuka mieszkania dla siebie i dzieci. Adem oprowadza Gunes po domu, który wynajął w Bursie i ma dla niej miłą propozycję.

Tymczasem Dilara (Neslihan Arslan) przeżywa bardzo silny stres - zostaje uwięziona, a oczekiwana pomoc nie nadchodzi... Faruk przyjeżdża do przyrodniego brata, żeby wybadać, jakie ma zamiary wobec Fikreta. Nawet nie podejrzewa, że za chwilę będzie uczestniczył w akcji ratunkowej, ramię w ramię z panikującym Ademem...

Dilara, czyli Neslihan Arslan na prywatnych zdjęciach. Aktorka ma artystyczną duszę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×