"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 244. Adem próbuje pogodzić Faruka i Fikreta! Esma dowie się, co synowie przed nią ukrywają? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Dilara w niespodziewanych okolicznościach urodziła swoje dziecko. W 244. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" Adem będzie próbował odnaleźć się w roli ojca. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 244. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 244. w piątek, 30.10.2020 o godz. 19:55 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Adem (Firat Taniş) i Faruk (Özcan Deniz) zawieźli Dilarę (Neslihan Arslan) do szpitala, gdzie urodziła swoje dziecko. Dzięki temu jej relacje z Sureyyą (Asli Enver) poprawiły się. Z kolei Gunes przezywa fakt, iż Adem, nie zważając na nic, pospieszył z pomocą swojej byłej żonie.

Adem i Faruk wiozą Dilarę do szpitala. Jej dziecko przychodzi na świat! Zobacz więcej

W 244. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Esma (Ipek Bilgin) martwi się, że jako ostatnia dowiedziała się o porodzie Dilary i że jest coraz częściej pomijana w sprawach dotyczących rodziny. Podejrzewa, że synowie coś przed nią ukrywają. Gunes odbiera wreszcie telefon od Adema i cieszy się jego radością z narodzin dziecka. Fikret (Salih Bademci jest zaskoczony, widząc całą rodzinę zebraną w szpitalu u Dilary. Ma wielki żal do Faruka, że chciał wyperswadować Ademowi pomysł ich współpracy.

Przyrodni brat próbuje złagodzić bojowe nastawienie Fikreta i nakłonić go do zgody, ale przede wszystkim świeżo upieczony tata uczy się opiekować małym synkiem. Osman (Güven Murat Akpinar) umawia się na spotkanie z Anastazją, a Faruka czeka bardzo trudna rozmowa z matką, której musi wyjawić wszystkie, zatajone przed nią sprawy dotyczące firmy.

Dilara, czyli Neslihan Arslan na prywatnych zdjęciach. Aktorka ma artystyczną duszę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×