"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 26. Ciotka Sureyyi okrada Ipek. Dawna miłość Faruka powraca do Stambułu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Faruk i Sureyya w końcu się pogodzili. W 26. odcinku serialu "Narzeczona za Stambułu" (org. "Istanbullu Gelin") do Stambułu wróci dawna miłość Faruka. Czy zniszczy jego małżeństwo? Sprawdź, co wydarzy się w 26. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 26. w poniedziałek, 11.11.2019 o godz. 19:55 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Sureyya (Aslı Enver) próbowała załagodzić niesnaski, które były między nią a Farukiem (Özcan Deniz). W końcu mąż postanowił jej wysłuchać i ich relacje znowu się naprawiły. Fikret (Salih Bademci) wciąż nie wierzy, że Adem (Fırat Tanış) jest podejrzaną osobą, której nie warto wierzyć.

Faruk spotyka się z Ademem. Zeynep pojawia się w domu Boranów Zobacz więcej

W 26. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" dręczona przez prześladowcę z przeszłości ciotka Sureyyi decyduje się na bardzo ryzykowny krok. Chcąc za wszelką cenę ukryć to, czym się parała w młodości, postanawia zapłacić okup za milczenie i... wchodzi na drogę przestępstwa. Jej ofiarą staje się wyrachowana Ipek (Dilara Aksüyek). Żona Fikreta, która bawi się nim jak kot myszką. Nieustannie trzyma go na dystans, zmuszając tym samym do spełniania swoich wszystkich zachcianek.

Manipulowania innymi nie unika także Esma (Ipek Bilgin), która robi wszystko, aby Sureyya czuła, że nie ona decyduje o tym, jak zostanie wychowane jej dziecko. Bez konsultacji z nią sprowadza do domu antyczną kołyskę dla dziecka. Faruk nawet nie zamierza interweniować. Jeszcze nie wie, że powróciła jego dawna miłość, która niespodziewanie wyjechała z miasta 10 lat temu. To, co go czeka, to prawdziwe trzęsienie ziemi.

Aslı Enver i Burak Özçivit śpiewają razem piosenkę! Jak wyszło?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×