"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 261. Okan obarcza Faruka winą za wypadek Ozgur. Dziewczyna nie przeżyje? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Faruk rozwiał wszelkie wątpliwości Ozgur w sprawie uczuć, które do niej żywi. Zrozpaczona dziewczyna wpadła pod samochód. W 261. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" Okan obwini Farika o to, co spotkało Ozgur. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 261. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 261. we wtorek, 24.11.2020 o godz. 19:55 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Po tym, jak Sureyya (Asli Enver) zobaczyła całujących się Faruka (Özcan Deniz) i Ozgur, załamała się. Faruk postanowił poważnie porozmawiać z Ozgur. Słysząc, że nic do niej nie czuje, wpadł w rozpacz. Przez nieuwagę wpadła prosto pod samochód.

Faruk łamie Ozgur serce. Dziewczyna trafia do szpitala!Zobacz więcej

W 261. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Gunes składa Ipek (Dilara Aksüyek) bardzo interesującą propozycję zawodową. Koleżanka Ozgur sugeruje jej wujowi, że dziewczyna prawdopodobnie targnęła się na życie z powodu swojego szefa. Miły wieczór zebranych w domu Boranów zostaje przerwany przez wtargnięcie wściekłego Okana, który rzuca poważne oskarżenia pod adresem Faruka.

Fikret (Salih Bademci) wyrywa się, żeby uderzyć znienawidzonego rywala, a sułtanka (Ipek Bilgin) ostro atakuje Anastazję za to, że widząc awanturę, wezwała do rezydencji policję. Faruk robi sobie wyrzuty z powodu swojej asystentki, może jednak liczyć na wsparcie braci. Ozgur budzi się po operacji. Okan słyszy od niej słowa, których się zupełnie nie spodziewał... Znękany Faruk odtrąca wyciągniętą w jego kierunku dłoń Sureyyi, która boleśnie przeżywa swoją samotność w domu pełnym zakochanych par. Emir próbuje porozmawiać z ojcem o czymś ważnym, ten jednak nie ma dla niego czasu.

Dilara, czyli Neslihan Arslan na prywatnych zdjęciach. Aktorka ma artystyczną duszę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×