"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 263. Faruk i Sureyya wracają do siebie! Adem i Dilara dojdą do porozumienia? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 263. odcinek odcinek serialu "Narzeczona ze Stambułu", który z pewnością ucieszy wielu fanów serialu! Faruk i Sureyya wracają do siebie! Adem i Dilara dojdą do porozumienia? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 263. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 263. w czwartek, 26.11.2020 o godz. 19:55 w Zoom TV! - sprawdź program tv

W 263. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" Faruk, Adem, Akif i Osman żartują sobie z Fikreta, który jak zawsze bardzo szybko ulega emocjom.

Emir szuka pocieszenia w słowach zmarłej matki! Adem wybiera się na wspólną terapię z Dilarą!Zobacz więcej

Ciotka proponuje zdenerwowanej Sureyyi i Dilarze rozrywkowy wieczór, żeby pozbyć się stresów. Garip i Esma, w czasie wspólnego wyjazdu, cieszą się pięknym krajobrazem i sobą, a Faruk i Sureyya wreszcie do siebie wracają!

Gunes dzieli się z Senem swoimi obawami co do terapii Adema i Dilary. Tymczasem byli małżonkowie podczas sesji z terapeutką dotykają wielu bolesnych spraw, w szczerej rozmowie odkrywają przed sobą swoje uczucia i zranienia. Otrzymują też bardzo mądrą poradę, w jaki sposób wychować szczęśliwe dziecko. Dorośli, zaaferowani swoimi sprawami, zapominają o Emirze, który nadal nie może porozmawiać z ojcem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×