"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 265. Dilara poznaje przystojnego Merta! Decyzja Faruka sprawia, że Fikret wybucha złością! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 265. odcinek serialu "Narzeczona ze Stambułu". Dilara poznaje przystojnego Merta! Decyzja Faruka sprawia, że Fikret wybucha złością! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 265. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 265. w poniedziałek, 30.11.2020 o godz. 19:55 w Zoom TV! - sprawdź program tv

W 265. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" Osman, zaniepokojony dziwnym stanem Faruka, przeprowadza serdeczną rozmowę ze starszym bratem, który otwiera przed nim serce.

Ipek decyduje się na szczere wyznanie! Esma nie chce zaakceptować rosyjskiej ukochanej syna!Zobacz więcej

Dilara poznaje Merta, przystojnego ojca swojej małej uczennicy Aryi. Faruk i Sureyya zostają wezwani do szkoły, gdzie odkrywają, że Emir dopuścił się poważnego oszustwa. Gunes czuje niepokój, że w wyniku terapii, Adem może zdecydować się na powrót do byłej żony. Tymczasem Dilara z rozrzewnieniem obserwuje, z jaką troską Mert opiekuje się swoją córeczką.

Faruk, początkowo bardzo zły na syna, próbuje zrozumieć przyczyny jego postępowania i choć jest to dla niego bardzo bolesne, pozwala Emirowi spełniać marzenia. Rozmowa z chłopcem inspiruje go do podjęcia radykalnej i zaskakującej decyzji, dotyczącej firmy, z którą bracia nie mogą się pogodzić, a Fikret po dawnemu wybucha...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kasia (gość)

    Od dzisiaj Wymarzona miłość w tvp3 o10. od pon. do pt.

    30.11.2020 12:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×