"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 269. Faruk chce z Sureyyą wyjechać do Londynu. Esma wychodzi z domu i nie wraca! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 269. odcinek tureckiego serialu "Narzeczona ze Stambułu". Faruk chce z Sureyyą wyjechać do Londynu. Esma wychodzi z domu i nie wraca! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 269. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 269. w piątek, 4.12.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

W 269. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" Faruk proponuje Sureyyi spontaniczny wyjazd do Londynu do Emira. Mustafa przynosi do rezydencji torebkę Esmy, którą znalazł porzuconą przy drodze.

Faruk nie może dogadać się z matką! Kobieta nie rozumie jego postępowania?Zobacz więcej

Domownicy rozpoczynają gorączkowe poszukiwania. Sureyya szuka w pamiętniku sułtanki wskazówki, dokąd jego autorka mogła się udać. Odnalezienie matki, pozbawionej kontaktu z rzeczywistością, jest dla Faruka traumatycznym przeżyciem. Przytomność przywraca Esmie dopiero widok Garipa. Przerażona zaczyna rozumieć, że choroba zrobiła wielkie postępy.

Zrozpaczony Fikret ma do siebie pretensje, że jego zachowanie wobec matki mogło przyczynić się do wywołania ataku. Pracownicy rezydencji są załamani, czując, że właśnie kończy się pewna epoka...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ona (gość)

    Dobrze napisane

    07.12.2020 11:23
  • XXXL (gość)

    ...a ta znowu odwala numer i daje drapaka......z za płotu patrzy czy ją już szukają czy jeszcze poczekać......jak była upierdzliwa tak już zostanie.Obwinia cały świat o zło które sama stworzyła w domu swym dzieciom ale nie chce wiedzieć że źródłem całego zła jest ona sama i jej dyktatura........a dzieci się jej boją i dalej tańczą jak ona zagra.........no cóż....jak na to pozwalają,ich sprawa. [to jest tylko moje zdanie ]Miłego.

    04.12.2020 09:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×