"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 270. Choroba Esmy coraz szybciej postępuje! Dilara i Mert wymieniają się numerami telefonu! Zaiskrzyło między nimi? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 270. odcinek tureckiego serialu "Narzeczona ze Stambułu". Choroba Esmy coraz szybciej postępuje! Dilara i Mert wymieniają się numerami telefonu! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 270. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 270. w poniedziałek, 7.12.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

W 270. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" lekarz Esmy jest zaskoczony szybkim postępem choroby. Garip zamierza zabrać żonę do Stambułu, żeby zasięgnąć opinii na temat stanu jej zdrowia u znajomego profesora.

Faruk chce z Sureyyą wyjechać do Londynu. Esma wychodzi z domu i nie wraca! Zobacz więcej

Faruk przeprasza matkę za ostre słowa, które wywołały u niej silny stres, a sułtanka poleca mu, żeby szedł za głosem serca i nie odkładał swojego życia na później. Sureyya odbywa z teściową poruszającą rozmowę, otrzymuje od niej wskazówki na przyszłość oraz bardzo cenny prezent.

Dilara i Mert wymieniają się numerami telefonów, a Gunes ma dla Adema wspaniałą niespodziankę. Garip stara się umilić Esmie czas spędzany w Stambule, podczas gdy mieszkańcy rezydencji próbują dojść do równowagi po ostatnich wydarzeniach. Ipek wykazuje się tym razem wyjątkową dojrzałością.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ala (gość)

  Skonczcie z tą szmirą bo żygać się chce patrząc na te śmieci!!!!!

  05.12.2020 19:16
 • Efsun (gość)

  Dobrze, że poruszają temat tej strasznej choroby. Dziwne, że tak nagle Faruk rezygnuje z firmy. Naciągane....

  05.12.2020 18:08
 • Mazurka (gość)

  Biedna Esma.Wiem co to Alzchaimer, opikowalam sie taka osoba.Choroba ktora latami zniewala, odbiera godnosc i tozsamosc. Ta choroba nie boli ale ci co opiekuja sie takim chorym maja psychike na granicy wytrzymalosci.

  05.12.2020 13:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×