"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 272. Boranowie zszokowani reakcją Esmy na Anastazję. Faruk oficjalnie odchodzi z firmy [STRESZCZENIE ODCINKA]

Boranowie zebrali się na kolacji - niespodziance dla Esmy. W 272. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" po raz kolejny przekonają się, że przed chorobą sułtanki nie da się uciec. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 272. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 272. w środę, 9.12.2020 o godz. 19:55 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Po powrocie Esmy (Ipek Bilgin) do domu, Faruk (Özcan Deniz) postanowił przygotować dla matki kolację. Wszyscy zebrali się, aby wspólnie spędzić czas. Esma wygłosiła wzruszające przemówienie.

Faruk przygotowuje niespodziankę dla matki. Esma wygłasza przejmującą mowęZobacz więcej

W 272. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Fpodczas radosnej, rodzinnej kolacji na zebranych przy stole Boranów spada bolesny cios... Reakcja Esmy na pojawienie się Anastazji udowadnia, że proces chorobowy nieodwracalnie postępuje. Sureyya (Asli Enver), widząc, jak bardzo zmieniła się sytuacja, składa ukochanej Osmana (Güven Murat Akpinar) pewną propozycję. Faruk przyznaje się żonie, że lubi gotować i potrafi robić to bardzo dobrze, a Sureyya ma przerażający, koszmarny sen.

Informacja, że prezes Boran Holding rezygnuje ze swojej funkcji, wycieka do prasy, wywołując wielkie poruszenie, także na giełdzie. Fikret (Salih Bademci) boi się, że nie jest gotowy na przyjęcie tak wielkiej odpowiedzialności, może jednak liczyć na wsparcie braci. Faruk podczas konferencji prasowej publicznie ogłasza swoją decyzję o usunięciu się z firmy, a Akif, ku radości Fikreta, postanawia jednak nie porzucać pracy. Adem (Firat Taniş) zastanawia się, o czym marzy jego starszy brat.

Dilara, czyli Neslihan Arslan na prywatnych zdjęciach. Aktorka ma artystyczną duszę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×