"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 277. Sureyya nie odbiera telefonu od Faruka. Dilara spotyka się z Gunes [STRESZCZENIE ODCINKA]

Faruk w końcu wyjawił rodzinie, czym teraz będzie się zajmował. W 277. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" zacznie jednak niepokoić się o Sureyyę. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 277. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 277. w środę, 16.12.2020 o godz. 19:55 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Sureyya (Asli Enver) odnalazła ciotkę, która opiekowała się nią, gdy była dzieckiem. Przeszłość brutalnie ją dopada. Faruk (Özcan Deniz) zaprezentował członkom rodziny swoją nową restaurację.

Sureyya odnajduje swoją opiekunkę z dzieciństwa. Faruk otwiera nowy biznes!Zobacz więcej

W 277. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Dilara (Neslihan Arslan) pociesza Sureyyę rozbitą po przeczytaniu zapisków matki. Faruk dostrzega dziwne przygnębienie żony, ta jednak nie chce mu wyjawić przyczyn złego nastroju. Żeby odciążyć Sureyyę, Esma (Ipek Bilgin) i Garip wybierają się na spacer z małą Yaz. Faruk proponuje Ipek organizację imprezy z okazji otwarcia nowej restauracji. Sułtanka postanawia razem z mężem zajrzeć do firmy, żeby zobaczyć, jak Fikret (Salih Bademci) radzi sobie bez starszego brata. Trafiają akurat na moment, kiedy w biurze w najlepsze trwa zabawa wszystkich pracowników z okazji Happy Friday...

Zaniepokojony Faruk dzwoni do Nurgul, ponieważ nie może dodzwonić się do Sureyyi. Gunes przychodzi do Senem (Neslihan Yeldan), aby jej zrelacjonować rozmowę z Ademem (Firat Taniş). Ku wielkiemu zaskoczeniu ciotki chwilę później do jej drzwi puka Dilara z Umutem... Między byłą żoną i obecną partnerką Adema dochodzi do szczerej rozmowy.

Dilara, czyli Neslihan Arslan na prywatnych zdjęciach. Aktorka ma artystyczną duszę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anonim. (gość)

    No raczej nie do likwidacji. Jak komuś się nie podoba to nie ma przymusu żeby OGLĄDAĆ!!!

    16.12.2020 11:06
  • Ala (gość)

    To jakieś nieporozumienie, tragedia kręcić takie coś co trudno nazwać filmem!!! Natychmiast do likwidacji!!!!!!!!

    15.12.2020 22:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×