"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 289. Esma zazdrosna o Garipa! Sanem organizuje przyjęcie w domu opieki [STRESZCZENIE ODCINKA]

Esma wyprowadziła się do domu opieki, ale rodzina ma plan, aby skłonić ją do powrotu. W 289. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" Garip sprawi, że sułtanka będzie kipieć z zazdrości o niego. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 289. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 289. w piątek, 8.01.2021 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Rodzina odwiedziła Esmę (Ipek Bilgin) w domu opieki, ale ona nie chce wrócić. Gunes wyznała Ademowi (Firat Taniş), że nie może mieć dzieci. Garip postanowił towarzyszyć Esmie i także wprowadził się do ośrodka.

Esma nie chce wrócić do domu. Garip wprowadza się do domu opieki! Zobacz więcej

W 289. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Esma jest bardzo zirytowana widokiem Garipa otoczonego wianuszkiem zachwyconych pań. Dilara (Neslihan Arslan) dowiaduje się od Senem (Neslihan Yeldan) o problemach byłego męża z Gunes. Adem ma niezwykły sen, w którym rozmawia ze swoim ojcem. Rodzina Boranów nie daje za wygraną. Synowie i synowe sułtanki ciągle odwiedzają dom opieki, wnosząc do niego dużo radości, a Garip udziela się towarzysko na oczach zazdrosnej żony.

Kierowniczka ośrodka chce zorganizować zwyczajowe, powitalne przyjęcie dla nowych lokatorów - Esmy i Garipa. Boranowie natychmiast wykorzystują tę okazję, postanawiają zająć się przygotowaniem uroczystości, a jej organizację powierzają Senem. Adem wpada na pomysł, jak zatrzymać przy sobie Gunes i stawia wszystko na jedną kartę. Ciotka Sureyyi (Asli Enver) okazuje się niezawodna, podczas przyjęcia dochodzi do katastrofy, a uszczęśliwieni Boranowie wreszcie dopinają swego.

Reyhan z "Przysięgi" i Faruk z "Narzeczonej ze Stambułu" w nowych rolach! Oto nowości na 2021 rok!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ala (gość)

    Czekam z niecierpliwością. Serial na nudne długie wieczory. Za każdym razem poprawia humor. Szkoda tylko, że reklamy trwają dłużej niż cały film.

    08.01.2021 12:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×