"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 29. Konfrontacja Begum i Faruka. Dojdzie do skandalu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sureyya poznała Begum i jej synka. Nie wie, że kiedyś coś łączyło ją z Farukiem. W 29. odcinku serialu "Narzeczona za Stambułu" (org. "Istanbullu Gelin") odbywa się impreza inaugurująca działalność szkoły muzycznej. Sprawdź, co wydarzy się w 29. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 29. w czwartek, 14.11.2019 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Sureyya (Aslı Enver) poznała Begum i jej syna. Nie wie, że kiedyś była partnerką Faruka (Özcan Deniz). Sureyya nie orientuje się nawet, gdy słyszy, że syn Begum nosi imię, które bardzo lubi jej mąż.

Sureyya spotyka byłą partnerkę Faruka. Kobieta ma z nim dziecko?! Zobacz więcej

W 29. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" nieznająca przeszłości swojego męża Sureyya nawiązuje świetny kontakt z synem Begum. Zaprasza więc go razem ze swoją mamą na otwarcie wymarzonej szkoły muzycznej. Okazuje się jednak, że nie tylko ona czuje się gospodynią. Swojego gościa zaprosiła również jej przyjaciółka, Dilara (Neslihan Arslan).

W rezydencji pojawia się Adem (Fırat Tanış) - mężczyzna, przez którego Faruk był skuty kajdankami i odwieziony na posterunek policji. Tylko niechęć do wszczynania burdy powstrzymuje Faruka przed tym, żeby szybko wyprosić gościa Dilary. To jednak nie on powoduje, że wszystkim z rodziny tężeją twarze. To przybycie Begum sprawia, że emocje sięgają zenitu. I to, mimo że straszliwą prawdę o tym, co ją czeka zna tylko jej przyjaciółka. Co się stanie, gdy prawdę o jej stanie poznają inni?

Aslı Enver i Burak Özçivit śpiewają razem piosenkę! Jak wyszło?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×