"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 290. Esma z rodziną świętuje Dzień Matki. Radość przerwie wielkie nieszczęście [STRESZCZENIE ODCINKA]

Esma w końcu zdecydowała się wrócić do rezydencji. W 290. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" wszyscy będą radośnie świętować Dzień Matki. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 290. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 290. w poniedziałek, 11.01.2021 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Boranowi robili wszystko, aby nakłonić Esmę (Ipek Bilgin) do powrotu do domku. W końcu to się udało dzięki przyjęciu, które w domu opieki zorganizowała Sanem (Neslihan Yeldan).

Esma zazdrosna o Garipa! Sanem organizuje przyjęcie w domu opieki Zobacz więcej

W 290. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Esma cieszy się z powrotu do rezydencji, ma jednak obawy, czy w przyszłości nie stanie się ciężarem dla bliskich. Garip przekonuje sułtankę, że dzięki niej uważa się za człowieka spełnionego i szczęśliwego. Emir robi Sureyyi (Asli Enver) niespodziankę - w Dniu Matki przyjeżdża do domu z wzruszającym prezentem. Dilara (Neslihan Arslan) z małym Umutem odwiedza Gunes, aby zapewnić ukochaną Adema (Firat Taniş), że akceptuje ją jako drugą matkę dla swojego dziecka. Sureyya odwiedza grób rodziców, przy którym pojawia się również Senem.

Adem i Gunes przyjeżdżają do domu dziecka z torbami pełnymi prezentów. W ogrodzie Boranów odbywa się wielkie przyjęcie z okazji Dnia Matki, na które przybywa cała rodzina i przyjaciele. Esma przyjmuje prezenty i życzenia, a Senem nie posiada się ze zdumienia, widząc zgodę, jaka panuje między Dilarą a jej byłym mężem i jego obecną partnerką. Wszyscy zebrani bawią się radośnie, nie przeczuwając zbliżającego się nieszczęścia...

Reyhan z "Przysięgi" i Faruk z "Narzeczonej ze Stambułu" w nowych rolach! Oto nowości na 2021 rok!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • ehh (gość)

  Ej, Dorota dlaczego zdradziłaś zakończenie serialu? :(

  11.01.2021 16:20
 • Kiki (gość)

  Aktor grający Murata dostał główną rolę w innym serialu i dlatego zrezygnował z występowania w Narzeczonej że Stambułu, dlatego musieli jakoś wyciszyć wątek jego i Bade. A szkoda.

  10.01.2021 19:15
 • Dorota. (gość)

  Fakt. Nie pokazują Murata. Odladalam juz ostatni odcinek i jak umarła Esma też Murata nie ma.

  09.01.2021 12:33
 • Izmir (gość)

  Od jakiegoś czasu fabuła jest naciągana. Wygląda, że scenarzyscie brak już pomysłów. Kompletnie też zapomniano o Muracie i jego żonie....

  09.01.2021 11:16
 • Mazurka (gość)

  Jak zwykle w kazdym odcinku radosc , smutek i nieszczescie.Za duzo tych problemow.Ale sa i smieszne sytuacje.Ciekawa fabula.

  08.01.2021 17:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×