"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 298. Wzruszająca rozmowa Sureyyi i Esmy. Sułtanka umiera w spokoju [STRESZCZENIE ODCINKA]

Boranowie starają się dostosować do świata, który stworzyła w swojej głowie Esma. W 298. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" będziemy świadkami kolejnych przykrych wydarzev. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 298. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 298. w czwartek, 21.01.2021 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Życie z chorą i przygnębioną po śmierci Garipa Esmą (Ipek Bilgin) nie jest dla Boranów łatwe. Gunes i Adem (Firat Taniş) zdecydowali się na adopcję dziewczynki. Ipek (Dilara Aksüyek) zaproponowała Sureyyi (Asli Enver), że będzie jej menadżerką.

Esma wpada w histerię, widząc się w lustrze. Adem i Gunes zostaną rodzicami?Zobacz więcej

W 298. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu mała Sude nieśmiało zapoznaje się z Ademem i Gunes, a wymarzony prezent, jaki otrzymuje, wywołuje u niej ogromną radość i pozwala przełamać lody. Tymczasem Boranowie, śmiejąc się przez łzy, jedzą wraz z Esmą śniadanie w oranżerii. Przed wyjściem do pracy synowie, jakby tknięci przeczuciem, wylewnie żegnają się z sułtanką.

Wzruszona Sureyya rozmawia z teściową jak matka z córką, tyle że to Sureyya występuje w tej rozmowie w roli matki. Esma umiera. Wkrótce szokująca wiadomość obiega wszystkich członków rodziny i niewielkie miasteczko, w którym mieszkają. W życiu Boranów i całej Bursy kończy się pewna epoka.

Koniec historii Sureyyi i Faruka. Co się wydarzy w ostatnim odcinku?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ilona (gość)

    Jeden z najlepszych filmów tureckich, polecam oparty na faktach, świetna rola odtworczyni Esmy...

    24.01.2021 18:05
  • Ewa (gość)

    Wspaniały,wzruszający serial oby takich więcej.Zal że to już koniec.

    23.01.2021 17:17
  • Alicja (gość)

    Nareszcie Faruk zazdrośnik pozwolił Sureji śpiewać

    21.01.2021 22:40
  • alicja (gość)

    Widziałam turecki film "ezel" był trochę pogmatwany ale grała tam aktorka która grała Esme ,tam grała niewidoma matkę Ezela też pięknie zagrała ,brawo.

    21.01.2021 21:41
  • alicja (gość)

    Ten film jest piękny prawdziwy jak wzyciu najlepszy turecki film zaraz po Wspaniałym Stuleciu,bo te inne filmy są beznadziejne dla matołków.

    21.01.2021 21:34
  • Alicja (gość)

    Dziękuję za ten serial i oczekuję innego o podobnej treści

    21.01.2021 16:23
  • Ola (gość)

    Też czekam na powtórkę 🙂

    21.01.2021 13:55
  • Ania (gość)

    Piękny życiowy i pouczający film jedyny jaki oglądam

    21.01.2021 13:29
  • Grazia (gość)

    Super film, żal się z takim filmem rozstawać, aktorzy wspaniali, no cóż wszystko się kiedyś kończy. Czekamy na nastęny , a może podobnej treści.

    21.01.2021 12:39
  • Pampi (gość)

    Historia"włoskiej"rodziny Boranów. Co za.tempo,ile zwrotów akcii,jakie afery i awantury.Będzie mi ich brakowało.

    21.01.2021 11:34
  • Aga (gość)

    Najfajniejszy turecki film jaki do tej pory oglądałam. Żal rozstawać się z nim i z aktorami którzy świetnie wczuwali się w swoje role. Co ja teraz będę oglądać...

    21.01.2021 11:32
  • Smerdetka (gość)

    Cudowny film, pokazuje miłość, przemijanie. Dawno nie oglądałam filmu, który mnie tak wzrusza.

    21.01.2021 11:30
  • Ja (gość)

    Szkoda że już film dobiega końca bo jest poprostu super 😭

    21.01.2021 10:58
  • Dorota (gość)

    Serial pokazujący właściwe proporcje i jednocześnie nieuchronne zmiany w życiu wszystkich ludzi. Świetnie zrobiony. Czekam na powtórkę.

    21.01.2021 09:58
  • Mazurka (gość)

    Ogladam film od poczatku.Zal rozstawac sie z ta rodzina.scenariusz bardzo ciekawy, nie bylo wulgarnych scen lozkowych , nie bylo brutalnych walk.Spokojny , czasami smieszne sceny w wykonaniu Akifa i Fikreta. Pozdrawiam wszystkie fanki filmu z Mazur, szczegolnie z okolic Szczytna.Pozdrawiam tez Pania Ale , ktora swoimi negatywnymi komentarzami podpuszczala nas do komentowania tego serialu.

    21.01.2021 08:24
  • Beti (gość)

    Piękny film nie opuszczam żadnego odcinka. Będzie mi smutno jak się skończy uwielbiam tych aktorów.

    21.01.2021 07:32
  • Beti (gość)

    Piękny film nie opuszczam żadnego odcinka. Będzie mi smutno jak się skończy uwielbiam tych aktorów.

    21.01.2021 07:30
  • Ania (gość)

    Dziękuję, za ten film który pokazuje jak życie jest nieprzewidywalne i nie dzieli bogaty czy biedny moje spojrzenie na życie bardzo się zmieniło pozytywnie, nie mogę powiedzieć, że świetny serial bo jest dramat życiowy rodziny, ale pokochałam aktorów i dziękuję, że tak zostało przekazane .

    21.01.2021 06:55
  • Gosia (gość)

    Znakomity serial. Kiedy będzie ponownie wyemitowany?

    20.01.2021 22:34
  • Kate (gość)

    Też czekam na powtórkę. Uwielbiam ten serial 💕