"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 30. Faruk dowie się, dlaczego Begum wróciła do Stambułu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Begum przyjechała do Stambułu i znowu pojawiła się w życiu Faruka. W 30. odcinku serialu "Narzeczona za Stambułu" (org. "Istanbullu Gelin") mąż Sureyyi będzie chciał się dowiedzieć, co sprawiło, że wróciła. Sprawdź, co wydarzy się w 30. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 30. w poniedziałek, 18.11.2019 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Trwa impreza z okazji otwarcia szkoły muzycznej. Sureyya (Aslı Enver) jest szczęśliwa i nawet nie zauważa, że między Farukiem (Özcan Deniz) a jego dawną partnerką, Begum, czuć napięcie.

Konfrontacja Begum i Faruka. Dojdzie do skandalu?Zobacz więcej

W 30. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" zaalarmowana przez znajomego jubilera Esma (Ipek Bilgin) pojawia się w miejscu, w którym ciotka Sureyyi próbuje sprzedać drogocenny, rodowy naszyjnik. Nie bawi się w dyplomatyczne słówka, tylko miesza ją z błotem. Szantażuje ujawnieniem informacji o tym, że okradła ja, właścicielkę domu, w którym była gościem i zmusza do czegoś, czego w normalnej sytuacji ciotka Sureyyi nigdy by nie uczyniła.

Do bardzo nieprzyjemnej rozmowy dochodzi także na otwarciu szkoły muzycznej. Faruk staje oko w oko ze swoją pierwszą miłością. Ukrywając emocje i wzburzenie przed żoną, próbuje poznać powód jej nagłego wyjazdu. Rozmowę obserwuje cała rodzina, ale nikt nawet nie domyśla się, jaka jest prawda...

Aslı Enver i Burak Özçivit śpiewają razem piosenkę! Jak wyszło?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×