"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 300. Ogromna niespodzianka dla Dilary i istotna zmiana w domu Boranów [STRESZCZENIE ODCINKA]

Minęło siedem lat od śmierci Esmy. W 300. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" Boranowie realizują swoje plany. Dochodzi też do niespodziewanego dla Dilary wydarzenia. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 300. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 300. w poniedziałek, 25.01.2021 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Boranowie cierpią po śmierci Esmy (Ipek Bilgin). Minęło siedem lat i wszyscy wciąż trzymają się razem. Sureyya (Asli Enver) odnosi sukcesy sceniczne, restauracja Faruka (Özcan Deniz) dobrze prosperuje, Osman (Güven Murat Akpinar) napisał książkę, a Gunes i Adem (Firat Taniş) wychowują adoptowaną córkę. Co u pozostałych?

Mija siedem lat od śmierci Esmy. Jak radzą sobie Boranowie? Zobacz więcej

W 300. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Sureyya pomaga osieroconym dzieciom, Dilara (Neslihan Arslan) i Gunes są dobrymi przyjaciółkami, a nastoletnia Sude pobiera lekcje muzyki u byłej żony Adema. Akif i Senem (Neslihan Yeldan) w swoim stylu robią sporo zamieszania podczas koncertu utalentowanego muzycznie syna. Mert zaprasza Dilarę na kolację do restauracji. W lokalu pojawia się również Arya z zaskakującym oświadczeniem, które jest tylko wstępem do tego, co zrobi jej ojciec...

Adem i Gunes muszą stawić czoła wyzwaniom wychowawczym - mały Umut dokucza Sude przeżywającej swoją pierwszą miłość. Nurgul, Mustafa, Nazif i Gulistan po dawnemu pracują w kuchni i wspominają Esmę, której duch wciąż unosi się w rezydencji. Od czasów sułtanki w domu Boranów zaszła jedna istotna zmiana - prostokątny stół, przy którym zawsze zbierała się cała rodzina, został zastąpiony okrągłym.

Koniec historii Sureyyi i Faruka. Co się wydarzy w ostatnim odcinku?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×