"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 34. Faruk boi się o swoje małżeństwo. Adem wciąż knuje! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Faruk nie może odzyskać spokoju od momentu, gdy w jego życiu znowu pojawiła się Begum. W 34. odcinku serialu "Narzeczona za Stambułu" (org. "Istanbullu Gelin") pojawi się coraz więcej czynników wskazujących na to, że ma z nią dziecko. Sprawdź, co wydarzy się w 34. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 34. w poniedziałek, 25.11.2019 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Begum (Özge Borak) jest chora i chce, aby Faruk (Özcan Deniz) zaakceptował jej syna na wypadek, jeśli coś by się jej stało. Sureyya (Aslı Enver) wróciła ze szpitala do domu i wciąż niczego się nie domyśla.

Ipek pokazuje Sureyyi zdjęcia z przeszłości Faruka. Sureyya zaczyna kwawić!Zobacz więcej

W 34. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Faruk dostrzega, że Emir w niektórych sytuacjach zachowuje się tak, jak on. Jednocześnie przez przypadek zauważa, że w jego dokumentach widnieje brytyjskie nazwisko. Miota się między przekonaniem, że to jego syn, a myślą, że jedynym zamiarem Begum jest zniszczenie jego szczęśliwego małżeństwa. Tymczasem jego prawdziwy wróg, Adem (Fırat Tanış), nie ustaje w wysiłkach, żeby zniszczyć wszystko, co jest dla niego cenne.

Adem nieustannie kolaboruje z Fikretem (Salih Bademci), wszystko po to, aby się zemścić na znienawidzonym klanie Boranów. Spokój panuje za to w gorącej relacji Faruka i Sureyyi. A prezent, jaki śpiewaczka otrzymuje od niego, wywołuje w niej euforię. Niestety wieczorem uśmiech na twarzy Faruka zgaśnie.

Aslı Enver i Burak Özçivit śpiewają razem piosenkę! Jak wyszło?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×