"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 39. Begum i Emir w domu Boranów. Dziecko Sureyyi ma wadę genetyczną? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sureyya wie już, że jej ciąża jest zagrożona. W 39. odcinku serialu "Narzeczona za Stambułu" (org. "Istanbullu Gelin") uprze się, aby jej lekarką wciąż była Begum. Sprawdź, co wydarzy się w 39. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 39. we wtorek, 3.12.2019 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Sureyya (Aslı Enver) nawet nie przypuszcza, że Faruk (Özcan Deniz) jest ojcem syna Begum (Özge Borak). Chce, aby to właśnie ona prowadziła jej ciążę. Właśnie dowiedziała się, że badania krwi wskazują na to, że życie jej potomka jest zagrożone. Z kolei Ipek (Dilara Aksüyek) poinformowała wszystkich, że także jest w ciąży!

Ipek jest w ciąży! Życie dziecka Sureyyi jest zagrożone! Zobacz więcej

W 39. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Emir wraz z Begum pojawiają się w domu Boranów. Syn Faruka ma dla Esmy (Ipek Bilgin) niespodziankę. Sułtanka nie do końca jest z niej zadowolona. Podobnie zresztą jak Ipek z prezentu otrzymanego od męża (Salih Bademci). Jako że nie wyszła za niego za mąż z miłości, bezwzględnie żąda więcej i więcej.

Sureyya pragnie tylko jednego. Aby jej trudną i zagrożoną ciążę poprowadziła pracująca w pobliskim szpitalu Begum. I upiera się przy tym mimo wyraźnej niechęci samej ginekolog, jak i Faruka, który jeszcze nie zdobył się na wyznanie, że był kiedyś w Begum zakochany nad życie. Sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że ciąża Sureyyi może zakończyć się narodzinami bardzo chorego dziecka, więc nikt, zwłaszcza Faruk, nie chce jej denerwować. Jaką wiadomość przyniesie badanie genetyczne dziecka Sureyyi i Faruka?

Aslı Enver i Burak Özçivit śpiewają razem piosenkę! Jak wyszło?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×