"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 4. Sureyya przychodzi do domu Faruka. Jak zareaguje Esma? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Faruk został ranny w czasie spotkania z Sureyyą. W 4. odcinku serialu "Narzeczona za Stambułu" (org. "Istanbullu Gelin") postanowi przedstawić ją rodzinie. Sprawdź, co wydarzy się w 4. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 4. w środę, 2.10.2019 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Faruk (Özcan Deniz) trafił do szpitala po tym, jak został ugodzony nożem przez zazdrosnego wielbiciela Sureyyi (Aslı Enver). Na miejscu przejętą Sureyyę po raz pierwszy zobaczyła zaborcza matka Faruka, Esme (Ipek Bilgin).

Faruk zaatakowany! Sureyya i Esma spotykają się w szpitalu! Zobacz więcej

W 4. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" gdy Faruk zdaje sobie sprawę z tego, że cudem uniknął śmierci, przedstawia swojej wybrance bardzo poważną propozycję. Knowania zaborczej matki robią jednak swoje. Sureyya ma kłopot z podjęciem decyzji. Wizja odwiedzin w domu Faruka i ponownego spotkania z Esmą, zaborczą matką, także nie pomaga. Jak się okazuje, lęk Sureyyi nie był bezpodstawny.

Podczas kolacji, na której pojawia się z Farukiem dochodzi do bardzo nieprzyjemnej rozmowy między nią, Farukiem a jego matką. Esma nie zamierza pozwolić, aby ktokolwiek z jej rodziny podejmował decyzje bez konsultacji z nią. Czy Sureyya da się przekonać Farukowi i razem przeciwstawią się tyranii Esmy?

Serialowa Sureyya zagrała u boku Buraka Özçivita! Który turecki aktor był jej mężem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×