"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 43. Ipek mąci w głowie Faruka. Esma traktuje Emira jak wnuka! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Wypadek Murat wiele zmienił, ale nie zastopował intryg. W 43. odcinku serialu "Narzeczona za Stambułu" (org. "Istanbullu Gelin") Ipek postanowi zasiać w Faruku ziarno niepewności. Sprawdź, co wydarzy się w 43. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 43. we wtorek, 10.12.2019 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Murat (Berkay Hardal) miał wypadek na motocyklu i to mocno wpłynęło na sytuację w rodzinie Boranów. Za namową Sureyyi (Aslı Enver) Esma (Ipek Bilgin) wróciła do domu. Faruk (Özcan Deniz) postanowił podziękować Begum (Özge Borak) za pomoc, gdy Murat został przywieziony do szpitala.

Zagrożenie życia Murata mija. Sureyya nakryje Faruka z Begum?! Zobacz więcej

W 43. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" ku zdziwieniu niektórych Esma okazuje się wierzyć w gusła. Bez większego wysiłku daje sobie wmówić, że czai się na nią wróg o niezwykle złych zamiarach. Mężczyzna, który zdaniem wróżącej mamy Ipek (Dilara Aksüyek), ma do Esmy niewyobrażalny żal. W czasie gdy mama Ipek mąci w głowie sułtanki, jej córka zamierza to zrobić z Farukiem. Zaczyna od zdradzenia mu tajemnicy własnego męża. Donosi też na Sureyyę i zwraca uwagę Faruka na pewien tajemniczy garnitur.

Tymczasem w rezydencji Boranów znów pojawia się Emir. Esma jest wobec niego uprzedzająco grzeczna, żeby nie powiedzieć, że... rozpieszcza go, jak własnego wnuka. Zauważa to nawet Sureyya i jej ciotka Senem. Czy gdy obie poznają prawdę, będę równie serdecznie nastawione do nieślubnego syna Faruka?

Aslı Enver i Burak Özçivit śpiewają razem piosenkę! Jak wyszło?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • . (gość)

    Ty Hela nie bądź taka mądra bo przyjade do ciebie i cie pobije. Twu

    10.12.2019 13:36
  • Hela (gość)

    Narzeczona że Stambułu to najlepszy serial turecki jaki widziałam

    10.12.2019 09:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×