"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 44. Begum przekazuje Sureyyi i Farukowi druzgocącą diagnozę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zagrożenie ciąży Sureyyi wciąż istnieje. W 44. odcinku serialu "Narzeczona za Stambułu" (org. "Istanbullu Gelin") Begum będzie zmuszona przekazać przyszłym rodzicom diagnozę. Sprawdź, co wydarzy się w 44. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 44. w środę, 11.12.2019 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Murat (Berkay Hardal) wciąż leży w szpitalu. Ipek (Dilara Aksüyek) zdradziła Farukowi (Özcan Deniz) tajemnicę własnego męża, a także doniosła na Sureyyę (Aslı Enver) i zwróciła uwagę Faruka na pewien tajemniczy garnitur.

Ipek mąci w głowie Faruka. Esma traktuje Emira jak wnuka! Zobacz więcej

W 44. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" informacje przekazane przez Ipek bardzo dotykają Faruka. Przy okazji dostaje się Dilarze. Sureyya zastanawia się nad zerwaniem kontaktu z przyjaciółką. Najmłodszy z braci Boranów kończy za to znajomość ze swoją koleżanką z toru. Murat zaczyna doceniać pracującą w rezydencji dziewczynę, którą wcześniej wzgardził, a która okazuje mu największe wsparcie w trudnej sytuacji w jakiej się znalazł.

Również Sureyya cierpi w szpitalu. Wynik jej badań krwi zmusza opiekującą się nią Begum (Özge Borak) do postawienia strasznej diagnozy. Śpiewaczka będzie musiała podjąć jedną z najtrudniejszych decyzji w całym swoim życiu.

Aslı Enver i Burak Özçivit śpiewają razem piosenkę! Jak wyszło?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • . (gość)

    Sureyya prawdopodobnie może stracić dziecko.

    11.12.2019 14:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×