"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 50. Sureyya rozdarta między Dilarą a Farukiem. Dochodzi do tragedii! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kiedy zniknął Emir, wszyscy wpadli w popłoch. W 50. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Faruk wciąż będzie wahał się, czy powinien powiedzieć Sureyyi prawdę. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 50. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 50. we wtorek, 14.01.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Emir zniknął, a Begum (Özge Borak) odchodziła od zmysłów. W poszukiwaniach pomógł Faruk (Özcan Deniz), który ostatecznie odnalazł chłopca. Tymczasem, Dilara (Neslihan Arslan) wyjaśniła Sureyyi (Aslı Enver), kim jest Adem (Fırat Tanış) i co go łączy z klanem Boranów.

Emir dowie się, kto jest jego ojcem? Sureyya poznaje prawdę o Ademie!Zobacz więcej

W 50. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" choć Dilara prosi Sureyyę, aby nie mówiła Farukowi kim jest Adem, jego największy wróg, nią targają wątpliwości. Miłość i lojalność wobec Faruka czy przyjaciółki? W podjęciu tej niełatwej decyzji pomaga Sureyyi jej ciotka. Ale młoda żona Faruka nie przyjmie z automatyczną aprobatą jej słów.

Sureyya będzie bronić swojego zdania z podobną zapalczywością, z jaką Fikret (Salih Bademci) będzie walczył o zachowanie stanowiska w rodzinnym przedsiębiorstwie. Najstraszliwsza walka będzie miała jednak miejsce w gabinecie lekarskim. Sureyya i Faruk udadzą się do Begum na badanie. Niestety okaże się, że dziecko w łonie Sureyyi nie żyje!

Kanał z tureckimi serialami w Polsce w 2020 roku!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×