"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 51. Sureyya załamana po stracie dziecka. Fikret chce się wyprowadzić [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sureyya i Faruk udali się na kontrolę do lekarza. Niestety okazało się, że dziecko w łonie Sureyyi nie żyje. W 51. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" wszyscy się o tym dowiedzą. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 51. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 51. w środę, 15.01.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Sureyya (Aslı Enver) była rozdarta między Dilarą (Neslihan Arslan) a Farukiem (Özcan Deniz) w sprawie Adema (Fırat Tanış). Później doszło do tragedii. Begum (Özge Borak) poinformowała Sureyyę i Faruka, że ich dziecko nie żyje.

Zoom TV zakupił 2. sezon tureckiego serialu! Co wydarzy się w nowych odcinkach?Zobacz więcej

W 51. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" wieść o tragedii Sureyyi i Faruka dociera do rezydencji Boranów. Sureyya czuje się winna. Wykańczają ją myśli, że mogła zapobiec śmierci swojego pierworodnego dziecka. Faruk jest rozdarty między pragnieniem, aby wyznać Sureyy prawdę na temat Emira a lękiem, że taka informacja mogłaby ją dodatkowo psychicznie osłabić.

Fikret (Salih Bademci), który spodziewa się przyjścia na świat swojej pierwszej córki, planuje przeprowadzkę z Ipek (Dilara Aksüyek). Tłumaczy Esmie (Ipek Bilgin), że widok szczęśliwej, ciężarnej Ipek, jedynie pogarszałby samopoczucie Sureyyi.

Halit Ergenç w nowym serialu! W obsadzie też Aslı Enver z "Narzeczonej ze Stambułu"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×