"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 52. Adem jest bratem Fikreta i Faruka! Sureyya dowiaduje się prawdy o Begum! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sureyya i Faruk przechodzą trudne chwile. Okazuje się jednak, że to dopiero początek przykrych doświadczeń. W 52. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Fikret dowie się zaskakującej rzeczy. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 52. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 52. w czwartek, 16.01.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Sureyya (Aslı Enver) straciła dziecko. Faruk (Özcan Deniz) próbuje ją wspierać, ale nic nie jest w stanie złagodzić jej bólu. Fikret (Salih Bademci) postanowił razem z Ipek (Dilara Aksüyek) wyprowadzić się. W rozmowie z Esmą (Ipek Bilgin) stwierdził, że widok szczęśliwej, ciężarnej Ipek, jedynie pogorszy samopoczucie Sureyyi.

Sureyya załamana po stracie dziecka. Fikret chce się wyprowadzićZobacz więcej

W 52. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Faruk ku wielkiej radości Emira zgadza się towarzyszyć mu na szkolnym pikniku z okazji dnia ojca. Cierpiąca z powodu straty nienarodzonego dziecka Sureyya wciąż nie wie, kim dla Emira jest jej mąż. Mimo że liczba osób znających prawdę stale rośnie. Faruk zwleka z powiedzeniem jej prawdy.

Na szczere przedstawienie faktów zdobywa się za to Adem (Fırat Tanış). Znajduje Fikreta na cmentarzu przy grobie ojca. Fikret dowiaduje się o tym, że jego nieżyjący ojciec prowadził podwójne życie, a Adem jest jego przyrodnim bratem. Nie to jednak będzie największym wstrząsem dla klanu Boranów. Przed Farukiem kolejna bolesna strata. Zniknie ktoś, kto miał być przy nim już zawsze. Sureyya znalazła zdjęcie Faruka i Begum (Özge Borak) z przeszłości i domyśliła się wszystkiego.

Halit Ergenç w nowym serialu! W obsadzie też Aslı Enver z "Narzeczonej ze Stambułu"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×