"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 57. Esma chce zbliżyć Faruka do Begum. Sureyya spotyka się z prawnikiem [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zbliżenie Sureyyi i Faruka nie przyniosło żadnych pozytywnych rozwiązań. Sureyya chce rozwodu. W 57. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu"Esma postanowi na nowo połączyć syna z Begum. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 57. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 57. w poniedziałek, 27.01.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Sureyya (Aslı Enver) i Faruk (Özcan Deniz) odbyli poważną, pełną emocji rozmowę. Ostatecznie jednak postanowili się rozstać. Faruk zaskoczył ukochaną mówiąc jej o decyzji, jaką podjął.

Sureyya chce rozwodu! Faruk podejmuje szokującą decyzję!Zobacz więcej

W 57. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Faruk wraca do rodzinnego domu i nadal przeżywa rozstanie z Sureyyą, którą wciąż bardzo kocha. Esma (Ipek Bilgin), realizując swój plan połączenia syna z dawną ukochaną, zaprasza Begum (Özge Borak) i Emira na kolację do rezydencji. Faruk składa Begum nieoczekiwaną propozycję. Tymczasem Sureyya odbywa spotkanie z adwokatem, którego zachowanie wprawia ją w osłupienie.

Adem (Fırat Tanış) deklaruje, że chce kompromisu i wręcza Fikretowi zaproszenie na swój ślub z Dilarą, jednak Fikret (Salih Bademci) nie wierzy w jego dobre intencje. Dilara (Neslihan Arslan) zaprasza Sureyyę do zamieszkania w lokum, które teraz, do czasu swojego ślubu, zajmuje wspólnie z Senem. Podczas wieczornego spotkania braci Boranów Osman (Güven Murat Akpınar) wyjawia sekret, który na prośbę Esmy miał zachować dla siebie...

Halit Ergenç w nowym serialu! W obsadzie też Aslı Enver z "Narzeczonej ze Stambułu"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×