"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 61. Ipek mówi Esmie o kontaktach Sureyyi z Ademem. Matka Faruka spotyka się z Begum [STRESZCZENIE ODCINKA]

Trwają przygotowania do sprawy rozwodowej Sureyyi i Faruka. W 61. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Ipek doprowadzi do zaostrzenia sytuacji między Boranami a żoną Faruka. Sprawdź, co wydarzy się w 61. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 61. w poniedziałek, 3.02.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Faruk (Özcan Deniz) wzburzył się słysząc, jakie są żądania finansowe żony (Aslı Enver). Pokazał braciom jej pozew rozwodowy. Fikret (Salih Bademci) i Murat (Berkay Hardal), chcąc zaradzić nieszczęściu brata, podstępem doprowadzili do spotkania Sureyyi i Faruka.

Fikret i Murat chcą pogodzić Sureyyę i Faruka. Uda im się? Zobacz więcej

W 61. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Faruk próbuje wyjaśnić żonie motywy swojego postępowania i namówić ją do powrotu. Sureyya jest jednak nieugięta - wciąż zarzuca Farukowi, że ją okłamał i że robi to nadal. Esma (Ipek Bilgin) podczas spotkania z Garipem musi się skonfrontować z bolesną przeszłością. Podła Ipek (Dilara Aksüyek) wyjawia Esmie sprawy dotyczące Faruka i Sureyyi, które synowie ukrywali przed matką, czym rozpętuje prawdziwe piekło.

Pomiędzy Dilarą (Neslihan Arslan) i jej przyszłą teściową pojawiają się pierwsze niesnaski. Boranowie decydują się na zawarcie porozumienia z Ademem (Fırat Tanış) w nadziei, że zapobiegnie to dalszym żądaniom z jego strony. Jednak nie doceniają przeciwnika... Esma stara się zmotywować Begum (Özge Borak) do walki o własne szczęście.

Özcan Deniz jest nie tylko aktorem! Czym jeszcze zajmuje się serialowy Faruk Boran?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×