"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 66. Faruk zgadza się na rozwód z Sureyyą! Emir dowiaduje się, kto jest jego ojcem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Esma na nowo nastawia wszystkich przeciwko Sureyyi. W 66. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Sureyya dowiaduje się, że Faruk zgodził się na rozwód. Sprawdź, co wydarzy się w 66. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 66. we wtorek, 11.02.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Esma (Ipek Bilgin) znowu stanęła do walki wrogiem. Chcąc na zawsze rozdzielić Faruka (Özcan Deniz) z Sureyyą (Aslı Enver), sięgnęła po radykalne środki i odbyła przełomową rozmowę z Begum (Özge Borak).

Sureyya wyznaje Farukowi miłość. W rezydencji Boranów spotyka Begum Zobacz więcej

W 66. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Sureyya przyjeżdża do domu Boranów, by odebrać swoje rzeczy i zamknąć bolesny rozdział swego życia. Nie spodziewa się, że spotka tam dawną miłość Faruka. Pomimo tego, że napięcie między kobietami jest ogromne, decydują się na szczerą rozmowę. Begum deklaruje całkowitą zmianę swojego postępowania, a Sureyya utwierdza się w przekonaniu, że jej małżeństwa nie da się uratować. Esma wykorzystuje okazję, żeby upokorzyć nielubianą synową. Jednak prawdziwym szokiem dla Sureyyi jest zgoda Faruka na rozwód i na jej żądania finansowe.

Wstrząśnięta tą wiadomością wyjawia ciotce, że zażądała od Faruka wielkich pieniędzy tylko dlatego, by sprowokować go do myślenia i sprawdzić, na ile dobrze ją poznał i czy zrozumie jej intencje. Nie wie, że świadkiem tej rozmowy jest ktoś, kto chwilę wcześniej zacieśniał swoją znajomość z Senem, a teraz ukrywa się w szafie... Esma, zadowolona ze zbliżającego się rozwodu, chwali Begum przed Ipek (Dilara Aksüyek), powodując u niej ukłucie zazdrości. Begum, Emir i Faruk spotykają się w rezydencji. Chłopiec słyszy prawdę, która wstrząśnie jego światem...

Özcan Deniz jest nie tylko aktorem! Czym jeszcze zajmuje się serialowy Faruk Boran?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×