"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 69. Can składa Sureyyi pewną propozycję. Nadchodzi dzień sprawy rozwodowej [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sureyya pomogła Farukowi i Begum uspokoić Emira. W 69. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" nadchodzi dzień sprawy rozwodowej Boranów. Sureyya i Faruk nie będą już razem? Sprawdź, co wydarzy się w 69. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 69. w poniedziałek, 17.02.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Emir wrócił do Begum (Özge Borak) i zdecydował się na poważną rozmowę z Farukiem (Özcan Deniz). Z kolei Sureyya (Aslı Enver) postanowiła samotnie wrócić do Stambułu. Czy między nią a Farukiem naprawdę już wszystko skończone?

Emir zgadza się na poważną rozmowę z Farukiem. Sureyya wraca do Stambułu Zobacz więcej

W 69. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Garip przyjeżdża do rezydencji, aby uprzedzić Esmę (Ipek Bilgin), że prawdopodobnie dojdzie do ekshumacji ciała jej męża. Burzliwa rozmowa o aktualnych problemach, pełna goryczy i uszczypliwości, schodzi na temat ich wspólnej przeszłości i życiowych wyborów. Osman (Güven Murat Akpınar) dowiaduje się prawdy o Burcu. Młodzi postanawiają spotykać się potajemnie, żeby konflikt między rodzicami nie zaważył na ich znajomości.

Sureyya przyjmuje od Cana (Murat Aygen) propozycję, która na pewno nie spodoba się Farukowi. Senem czule żegna się z Akifem przed przeprowadzką do Stambułu. Esma zamierza hucznie świętować swoje sześćdziesiąte urodziny i wykorzystać okazję, aby zbliżyć Faruka do Begum i Emira. Problem w tym, że właśnie tego dnia ma się odbyć sprawa rozwodowa Faruka i Sureyyi...

Özcan Deniz jest nie tylko aktorem! Czym jeszcze zajmuje się serialowy Faruk Boran?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • anon

  Tureckie g**o

  16.02.2020 17:01
 • Dayena (gość)

  Popieram Akire aby serial był emitowany 6 razy w tyg . bo 4 razy to mało .

  14.02.2020 08:10
 • anty (gość)

  Wciągnęłam się w ten serial i teraz żałuję. Obiecałam sobie, że nie zaangażuję się już w oglądanie ciągnącego się miesiącami tasiemca, ale myślałam, że ten będzie miał sto kilkadziesiąt odcinków jak np. Cena miłości i skończy się w rozsądnym czasie tzn. do wakacji. A tu Zoom posiekał 16 oryginalnych odcinków aż na 52, co wskazuje że z drugiej serii wykreują grubo ponad setkę. No i faktycznie na facebooku potwierdzili, że II seria skończy się dopiero we wrześniu (!) czyli zanosi się nie na miesiące a lata emisji. Wmawiają ludziom, że oryginalna długość odcinków nie sprawdziła się nigdzie za granicą (gdzie? brak konkretów) a serial w odcinkach 50 min sprzedają sami Turcy. Po pierwsze nie słyszałam, żeby w Polsce (lub gdzie indziej) się nie sprawdziły, bo czy w ogóle ktoś u nas próbował? To jasne, że wszyscy którzy się w tego typu serial wciągają chcą go zobaczyć więcej a nie mniej. Nawet przyjmując, że pond 2 godzinne odcinki to jednak za długo, to dzielenie ich na pół byłoby z pewnością odpowiednie. Co robi Zoom? Wycinają tylko około 40 min fragmenty ( i to nie zawsze), do tego powtórka fragmentu już pokazanego, czołówka, napisy końcowe i reklamy, no i mamy „godzinny” odcinek. No i te fragmenty tak nieudolnie posklejane (np. obcięli Faruka w restauracji gdy dostał pozew rozwodowy), nie mogą się zdecydować jak skończyć „swój odcinek”: raz zatrzymują obraz, raz po prostu urywają, ani jak zacząć. I chcą nam wmówić że taką nieudolną sklejaninę Turcy wysyłają w świat jako 50 min odcinki. Owszem, zdarza się, że serial sprzedawany za granicę ma inne długości odcinków ale jest wtedy przemyślanie (!) przemontowywany. Dopiero zerknąwszy na You Tube zobaczyłam jak Zoom zmasakrował ten serial. Nigdy więcej tureckiego serialu w polskiej tv.

  13.02.2020 19:18
 • Akire (gość)

  Dajcie serial 6x w tygodniu, bo każdy odcinek jest powtarzany do tego dochodzą reklamy w wyniku czego odcinek jest bardzo krótki.

  13.02.2020 15:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×