"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 7. Sureyya nie może liczyć na wsparcie Faruka? Esma przygotowuje nową intrygę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sureyya i Faruk są po ślubie, ale nowa żona nie została zaakceptowana przez matkę Frauka. W 7. odcinku serialu "Narzeczona za Stambułu" (org. "Istanbullu Gelin") Esma znowu upokorzy Sureyyę. Sprawdź, co wydarzy się w 7. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 7. we wtorek, 8.10.2019 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Sureyya (Aslı Enver) wyszła za Faruka (Özcan Deniz), ale nie spodziewała się, że jego matka, Esma (Ipek Bilgin) nie będzie chciała jej zaakceptować. Mimo wszytsko, Sureyya nie poddaje się.

Kolejne spięcie Sureyyi i Esmy. Żona Faruka nie da się poniżać! Zobacz więcej

W 7. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" życie pod wspólnym dachem z teściową jest dla młodej żony Faruka trudniejsze niż przypuszczała. Esma wykorzystuje każdą okazję, aby upokorzyć synową, której nie chce zaakceptować. Rozkazuje jej nawet, aby ta poszła z nią do łaźni, a tam kolejny raz daje jej odczuć, jak bardzo nią gardzi.

Sureyya prosi o wsparcie męża, ale ten nie zachowuje się tak, jakby ona tego oczekiwała. Jakby tego było mało, ciotka, która zastępowała jej rodziców i opiekowała się nią w dzieciństwie, także niemile ją zaskoczy. Wszystko przez to, że jest zastraszana przez adoratora Sureyyi, który ugodził nożem Faruka. Niestety na tym ciąg złych zdarzeń się nie skończy. Esma planuje nową intrygę, w którą chce zaangażować Ipek (Dilara Aksüyek).

Serialowa Sureyya zagrała u boku Buraka Özçivita! Który turecki aktor był jej mężem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×