"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 74. Sureyya ma żal do Faruka. Adem wpada w furię! Uderzy Dilarę? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Esma postanowiła po raz kolejny zranić Sureyyę. Przeniosła całą rodzinę na obiad do Begum. W 74. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Sureyya będzie miała żal do Faruka, że pozwolił na to, co się stało. Sprawdź, co wydarzy się w 74. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 74. we wtorek, 25.02.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Esma (Ipek Bilgin) przystąpiła do realizacji swojego szatańskiego planu. Postanowiła ściągnąć całą rodzinę na obiad do domu Begum (Özge Borak). Pojawili się wszyscy poza... Sureyyą (Aslı Enver), której nikt nie poinformował o zmianie lokalizacji posiłku.

Esma robi wszystko, aby upokorzyć Sureyyę! Wmiesza w to Begum!Zobacz więcej

W 74. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" wspólny obiad Boranów bez Sureyyi, zorganizowany przez Esmę w domu Begum, przynosi efekty. Sureyya ma żal do Faruka (Özcan Deniz), że zapomniał o niej zajęty rodzinną sielanką. Pocieszając się drinkami, spędza czas w towarzystwie Dilary (Neslihan Arslan) i Cana (Murat Aygen), o którego Faruk jest wciąż zazdrosny. Emir wzrusza Esmę do łez swoją niespodzianką dla niej i po raz pierwszy ujawnia przed ojcem niechęć do macochy.

Faruk dowiaduje się od lekko pijanej Sureyyi, jakie zamiary ma wobec niego Begum. Dilara, po wieczorze spędzonym bez Adema (Fırat Tanış), wraca do domu i pada ofiarą niekontrolowanej furii męża... Esma, która przypadkiem odkrywa plany Fikreta (Salih Bademci), udziela synowi ostrej reprymendy.

Özcan Deniz jest nie tylko aktorem! Czym jeszcze zajmuje się serialowy Faruk Boran?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×