"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 75. Emir sprawia Sureyyi wielką przykrość. Faruk nie pozostawia Begum nadziei [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sureyya miała żal do Faruka za to, co wydarzyło się w domu Begum. W 75. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Sureyya poprosi męża o przysługę. Sprawdź, co wydarzy się w 75. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 75. w środę, 26.02.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Sureyya (Aslı Enver) powiedziała Farukowi (Özcan Deniz), jakie zamiary ma wobec niego Begum (Özge Borak). Esma (Ipek Bilgin) przypadkiem odkryła plany Fikreta (Salih Bademci), udzieliła synowi ostrej reprymendy.

Sureyya ma żal do Faruka. Adem wpada w furię! Uderzy Dilarę?Zobacz więcej

W 75. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" po awanturze z matką Fikret odwołuje spotkanie z Ademem (Fırat Tanış). Sureyya postanawia okazać wsparcie przyjaciółce przeżywającej pierwsze małżeńskie kryzysy. Prosi Faruka, by zgodził się na zaproszenie Dilary (Neslihan Arslan) i jej męża na wspólny obiad poza rezydencją. Faruk decyduje się nawet na coś więcej, co ucieszy Sueryyę, jednak ostatecznie obróci się przeciwko niej - wywoła wielki gniew Esmy i odnowi konflikt między braćmi.

Skruszony Akif wysyła do Senem kwiaty na przeprosiny, jednak zostają one odesłane... Faruk otwarcie mówi Begum o swoich uczuciach do niej. Kobieta załamuje się. W szkole pojawia się Emir i sprawia Sureyyi wielką przykrość swoim zachowaniem... Can (Murat Aygen) odkrywa podstęp Faruka, który w sprytny sposób próbował odsunąć go od swojej żony. Esma nieoczekiwanie postanawia wybrać się na zakupy i odmłodzić swój wizerunek.

Özcan Deniz jest nie tylko aktorem! Czym jeszcze zajmuje się serialowy Faruk Boran?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×