"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 77. Ipek spada ze schodów! To Sureyya ją zrzuciła? Co z dzieckiem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Esma poszła na randkę z Garipem. Tymczasem, w domu Boranów odbyła się kolacja, na którą zaproszony został Adem. W 77. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" dojdzie do kolejnego dramatu. Sprawdź, co wydarzy się w 77. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 77. w poniedziałek, 2.03.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Za namową Sureyyi (Aslı Enver), Faruk (Özcan Deniz) zgodził się, aby zaprosić Dilarę (Neslihan Arslan) i jej męża Adema (Fırat Tanış) na kolację. Niestety, nic dobrego z tego nie wynikło. O mało nie doszło do bójki.

Kolacja Boranów z Ademem kończy się szarpaniną. Esma na randce z Garipem! Zobacz więcej

W 77. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Esma (Ipek Bilgin) spędza miły wieczór z Garipem, wspominając wspólną przeszłość. Dawna bliskość zdaje się odżywać. Begum (Özge Borak) nawiązuje znajomość z Canem (Murat Aygen), który potrzebuje porady lekarza... ginekologa. Bade stanowczo odpowiada na złośliwości zazdrosnego Murata (Berkay Hardal).

Reyhan wciąż okazuje Dilarze brak akceptacji. Ipek (Dilara Aksüyek) wylewa na Sureyyę wszystkie swoje żale. Kłótnia między kobietami kończy się bardzo groźnym wypadkiem... Ipek potyka się i spada ze schodów! Przerażony Fikret (Salih Bademci) podbiega do żony i jest przekonany, że to Sureyya ją popchnęła. W szpitalu Esma podtrzymuje na duchu Fikreta, który boi się o życie dziecka. Zupełnie nieoczekiwanie pojawia się też Adem.

Özcan Deniz jest nie tylko aktorem! Czym jeszcze zajmuje się serialowy Faruk Boran?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • aa (gość)

    Były powtórki w weekendy i nie ma. Rach, ciach.

    29.02.2020 12:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×