"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 79. Sureyya ma poczucie winy i chce odwiedzić córeczkę Ipek. To dobry pomysł? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W wyniku upadku ze schodów Ipek urodziła przedwcześnie córeczkę. Nie chce ją jednak widzieć. W 79. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Sureyya postanowi odwiedzić dziecko. Sprawdź, co wydarzy się w 79. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 79. w środę, 4.03.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Ipek (Dilara Aksüyek) spadła ze schodów, co wywołało przedwczesny poród. Niestety, nie chce widzieć dziecka. Fikret (Salih Bademci) jest załamany. Esma (Ipek Bilgin) wyrzuciła swoje żale na Sureyyę (Aslı Enver), która wciąż ma poczucie winy za to, co się stało z Ipek.

Ipek odrzuca swoje dziecko! Fikret jest załamany, Esma grozi Sureyyi! Zobacz więcej

W 79. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Ipek cierpi na ciężką depresję poporodową i choć jej rodzice zachwycają się wnuczką, ona sama nie może pokochać swojego dziecka. Garip, zgodnie z obietnicą daną Esmie, odradza Ademowi (Fırat Tanış) zapraszanie dziennikarzy na cmentarz na ekshumację i stara się go zniechęcić do przyjazdu na to wydarzenie, jednak bezskutecznie. Akif próbuje wreszcie wytłumaczyć się przed Senem, lecz jak zwykle ma pecha i ląduje... w szafie.

Mimo obiekcji Faruka i Senem, Sureyya wybiera się do szpitala, żeby zobaczyć córeczkę Ipek. Esma wraca myślą do przeszłości i zastanawia się nad swoimi życiowymi wyborami. Begum (Özge Borak) dzwoni do Fikreta z informacją o stanie dziecka. Osman (Güven Murat Akpınar) nieoczekiwanie odwiedza Burcu.

Özcan Deniz jest nie tylko aktorem! Czym jeszcze zajmuje się serialowy Faruk Boran?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×