"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 8. Ciotka ostrzega Sureyyę przed jej dawnym wielbicielem! Co planuje Esma? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Esma wciąż nie akceptuje Sureyyi i robi jej wiele przykrości. W 8. odcinku serialu "Narzeczona za Stambułu" (org. "Istanbullu Gelin") planuje kolejny niespodziewany przez innych ruch. Sprawdź, co wydarzy się w 8. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 8. w środę, 9.10.2019 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Esma (Ipek Bilgin) dała do zrozumienia Sureyyi (Aslı Enver), że nigdy jej nie zaakceptuje jako synowej. Wybrała bowiem inną kandydatkę na żonę dla Faruka (Özcan Deniz). Widząc, jak bardzo nieprzejednana jest Sureyya, postanowiła jednak zmienić taktykę.

Sureyya nie może liczyć na wsparcie Faruka? Esma przygotowuje nową intrygę! Zobacz więcej

W 8. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Sureyya bagatelizuje ostrzeżenia ciotki, która specjalnie w tym celu pojawia się w rezydencji Boranów. Nie przyjmuje do wiadomości, że jej dawny wielbiciel, który już raz napadł na jej męża z nożem, znowu chce zniszczyć jej szczęście. Myślami jest w zupełnie innym miejscu. Zbliżająca się uroczystość wywołuje w niej mieszane uczucia.

Faruk, choć zajęty sprawami związanymi z prowadzonym przez siebie przedsiębiorstwem, także niepokoi się z powodu zbliżającego się wydarzenia. Dobrze wie, że cokolwiek wymyśli jego despotyczna matka, z pewnością ma w tym swój cel. Niekoniecznie dobry dla innych.

Serialowa Sureyya zagrała u boku Buraka Özçivita! Który turecki aktor był jej mężem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×