"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 83. Faruk nakrywa Sureyyę na kłamstwie! Osman chce się ożenić z Burcu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Powrót Ipek do domu wzbudza niemałe emocje wśród domowników. W 83. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Faruk nakryje Sureyyę na kłamstwie. O co chodzi? Sprawdź, co wydarzy się w 83. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 83. w środę, 11.03.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Ipek (Dilara Aksüyek) wróciła ze szpitala do domu, ale wciąż ma depresję poporodową. Fikret (Salih Bademci) zmęczony ojcowskimi obowiązkami i depresją żony, zbliża się do kobiety, która coraz śmielej okazuje troskę o jego zdrowie. Sureyya (Aslı Enver) jest coraz bliżej dziecka Ipek.

Adem prosi Dilarę o wybaczenie. Ipek wraca do domuZobacz więcej

W 83. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Esma (Ipek Bilgin) pociesza Kiymet rozżaloną zachowaniem córki. Zdesperowana matka Ipek wpada nawet na pomysł sprowadzenia do rezydencji... egzorcysty. Begum (Özge Borak) próbuje odsunąć od siebie Cana (Murat Aygen), jednak adwokat jest bardzo uparty. Faruk (Özcan Deniz) przypadkiem nakrywa żonę na kłamstwie. Sureyya przyznaje się wreszcie, gdzie faktycznie spędziła dzień. Okazuje się, że zrobiła coś, czego bardzo pragnął jej mąż, ale nie śmiał zaproponować...

Dilara (Neslihan Arslan) i Adem (Fırat Tanış), którzy zażegnali już małżeński kryzys, zapraszają Reyhan na kolację do nowego domu. Mimo starań Dilary, teściowa nie może powstrzymać się od nieprzyjemnych uwag, a na domiar złego, dochodzi do wypadku... Ipek zastaje Sureyyę nad kołyską niemowlęcia. Sytuacja robi się bardzo nerwowa... Podczas kolacji Osman (Güven Murat Akpınar) ogłasza nowinę, która wprawia całą rodzinę, a Esmę w szczególności, w niemałe osłupienie.

Özcan Deniz jest nie tylko aktorem! Czym jeszcze zajmuje się serialowy Faruk Boran?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×