"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 86. Osman i Burcu aranżują spotkanie Esmy i Garipa. Fikret wścieka się na Sureyyę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Osman i Burcu nie rozumieją, dlaczego ich rodzice tak bardzo sprzeciwiają się temu, aby byli razem. W 86. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" postanowią doprowadzić do spotkania Esmy i Garipa. Sprawdź, co wydarzy się w 86. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 86. we wtorek, 17.03.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Garip stanowczo odradza córce dalszą znajomość z Osmanem (Güven Murat Akpınar), a Esma (Ipek Bilgin) wciąż próbuje nakłonić syna do zerwania z Burcu. Ipek (Dilara Aksüyek) nie chce opiekować się dzieckiem. Sureyya (Aslı Enver) coraz bardziej przywiązuje się do małej Ady.

Esma doceni poświęcenie Sureyyi? Fikret ma dla Adema propozycjęZobacz więcej

W 86. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Ipek wychodzi z matką na zakupy, jednak wciąż nie interesuje się dzieckiem. Fikret (Salih Bademci) spędza wieczory w pracy i zacieśnia znajomość z nową asystentką. Esma spotyka się z Burcu, by zniechęcić ją do kontaktów z Osmanem. Nieoczekiwanie, w restauracji, w której rozmawiają kobiety, pojawia się Osman z Garipem. Zaskoczony prawnik i Esma reagują na swój widok bardzo nerwowo.

Osman i Burcu chcą się wreszcie dowiedzieć, co stało się kiedyś między ich rodzicami, że do dziś traktują siebie jak śmiertelnych wrogów. Młodzi podejmują ważną decyzję, dotyczącą ich wspólnej przyszłości. Faruk (Özcan Deniz) spędza wieczór z Emirem, a Begum (Özge Borak) ma randkę z Canem (Murat Aygen). Fikret, po powrocie do domu, odkrywa, że niemowlę i kołyska są w pokoju Sureyyi. Wzburzony, wypowiada w gniewie słowa, które ranią żonę Faruka, a sułtance uzmysławiają, jak wielki podział jest między jej synami.

Özcan Deniz jest nie tylko aktorem! Czym jeszcze zajmuje się serialowy Faruk Boran?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×