"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 9. Przygotowania do podwójnego wesela! Sureyya spotyka byłego adoratora [STRESZCZENIE ODCINKA]

Esma postanowiła zorganizować wesele. I to podwójne. W 9. odcinku serialu "Narzeczona za Stambułu" (org. "Istanbullu Gelin") rozpoczynają się przygotowania do uroczystości. Sprawdź, co wydarzy się w 9. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 9. w czwartek, 10.10.2019 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Widząc, jaką siłę charakteru ma Sureyya (Aslı Enver), Esma (Ipek Bilgin) postanowiła zmienić taktykę. Namówiła Ipek (Dilara Aksüyek), aby wyszła za jej drugiego syna, Fikreta (Salih Bademci).

Ciotka ostrzega Sureyyę przed jej dawnym wielbicielem! Co planuje Esma?Zobacz więcej

W 9. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" wyrachowana Esma doprowadza do zaręczyn. Jej sukces jest jednak połowiczny, bo to nie pierworodny Faruk (Özcan Deniz), ale jej drugi, młodszy syn, Fikret poślubi wybraną przez nią kobietę. Rezydencja Boranów zaczyna być przygotowywana do wesela, a w zasadzie do dwóch. Nie tylko Fikret będzie bowiem tego dnia świętował zawarcie małżeństwa.

Sureyya do tego, co się wokół niej dzieje, podchodzi z dystansem. Dopiero spotkanie z adoratorem sprzed lat wytrąca ją z równowagi. Okazuje się, że nie tylko teściowa jest jej wrogiem. Nad głową Sureyyi zaczynają zbierać się czarne chmury.

Serialowa Sureyya zagrała u boku Buraka Özçivita! Który turecki aktor był jej mężem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×