"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 92. Esma grozi Begum! Faruk wdaje się w bójkę z Canem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kiedy Faruk dowiedział się, że to Can jest nowym adoratorem Begum, wpadł we wściekłość. W 92. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" między nim a Canem znowu dojdzie do konfrontacji. Sprawdź, co wydarzy się w 92. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 92. w czwartek, 26.03.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Faruk (Özcan Deniz) był w szoku, kiedy zobaczył Cana (Murat Aygen) u boku Begum (Özge Borak). Sureyyi (Aslı Enver) jest przykro, że jej mąż tak reaguje na związek swojej byłem ukochanej.

Faruk wścieka się, widząc Cana u boku Begum! Sureyya kłóci się z mężemZobacz więcej

W 92. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Faruk stanowczo sprzeciwia się temu, by Emir poznał nowego mężczyznę matki. Reyhan, która po wypadku nie doszła jeszcze do zdrowia, mieszka w domu Dilary (Neslihan Arslan) i Adema (Fırat Tanış). Garip przekazuje swojemu klientowi złe wieści dotyczące próby wejścia do zarządu firmy Boranów. Esma (Ipek Bilgin) składa Begum niezapowiedzianą wizytę, zakończoną pogróżkami. Roztrzęsiona kobieta zwierza się Canowi ze swoich obaw i prosi go o poradę prawną.

Sureyya nieoczekiwanie przychodzi do mieszkania Senem, która stara się ukryć przebywającego w nim Akifa. Murat (Berkay Hardal) zaprasza do rezydencji nową znajomą, co nie uchodzi uwagi Bade. Adem, nie chcąc stracić Dilary, pojawia się w końcu u terapeutki. Między Farukiem i Canem dochodzi do poważnego starcia, a jego skutki wkrótce okażą się bardzo dotkliwe dla Borana.

Özcan Deniz jest nie tylko aktorem! Czym jeszcze zajmuje się serialowy Faruk Boran?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka NzS (gość)

    To niemozliwe !!! Onet w TVP 3 ?

    27.03.2020 12:19
  • Telewizjomanka (gość)

    Mam pytanko czy ten serial o którym mowa powyżej nie mógłby być nadawany na bardziej dostępnej stacji, np tvp3 Warszawa nawet nocną porą ..

    27.03.2020 00:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×