"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 93. Faruk dowiaduje się o groźbach Esmy. Policja pojawia się w domu Boranów! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Informacja o tym, że Begum spotyka się z Canem, zatrząsnęła życiem Boranów. W 93. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" starcie Faruka i Cana będzie miało swój ciąg dalszy. Sprawdź, co wydarzy się w 93. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 93. w poniedziałek, 30.03.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Faruk (Özcan Deniz) po raz kolejny spotkał się z Canem (Murat Aygen) i między nimi doszło do szarpaniny. Reyhan, która po wypadku nie doszła jeszcze do zdrowia, mieszka w domu Dilary (Neslihan Arslan) i Adema (Fırat Tanış).

Esma grozi Begum! Faruk wdaje się w bójkę z Canem! Zobacz więcej

W 93. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Esma (Ipek Bilgin) spotyka się z Garipem, żeby sprawdzić, czy są szanse, by sąd przyznał Farukowi opiekę nad synem. Przy okazji prawnik zdradza sułtance pewien fortel, który ma pokrzyżować Ademowi jego niecne plany. Podstęp Garipa może się powieść tylko pod warunkiem całkowitej lojalności wszystkich braci Boranów wobec rodziny, czego Esma jest pewna... Can poddaje się obdukcji lekarskiej.

Gdy Faruk docieka, czemu partner Begum (Özge Borak) przypisywał mu intencje odebrania Emira, dawna ukochana odkrywa przed nim poczynania sułtanki. Sureyya (Aslı Enver) próbuje się dowiedzieć, co zdenerwowało jej męża. Reyhan martwi się stanem Adema i o wszystko obwinia Dilarę. Do rezydencji przybywa piękna Burcu, która robi piorunujące wrażenie na braciach Osmana (Güven Murat Akpınar). Miłe, rodzinne spotkanie przy stole zostaje nagle przerwane przez pojawienie się policji.

Özcan Deniz jest nie tylko aktorem! Czym jeszcze zajmuje się serialowy Faruk Boran?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×