"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 94. Faruk trafi do więzienia? Begum prosi Cana, aby wycofał oskarżenie [STRESZCZENIE ODCINKA]

Faruk wdał się w bójkę z Canem, a później nowy adorator Begum oskarżył go o pobicie. W 94. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" była ukochana Faruka poprosi Cana, aby wycofał oskarżenie. Sprawdź, co wydarzy się w 94. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 94. we wtorek, 31.03.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Can (Murat Aygen) zrobił obdukcję i oskarżył Faruka (Özcan Deniz) o pobicie. On z kolei dowiedział się od Begum (Özge Borak), że Esma (Ipek Bilgin) zagroziła jej odebraniem praw rodzicielskich nad Emirem.

Faruk dowiaduje się o groźbach Esmy. Policja pojawia się w domu Boranów!Zobacz więcej

W 94. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" po wizycie Burcu, Osman (Güven Murat Akpınar) chce poznać zdanie Sureyyi (Aslı Enver) na temat dziewczyny. Jej słowa są dość zaskakujące, ale rozmowę na samym początku przerywa czujna Esma, która po odkryciu sekretu syna, pilnuje, żeby nie zostawał sam na sam z bratową. Ipek (Dilara Aksüyek), po trudnych początkach macierzyństwa, teraz demonstruje wielką troskę o małą Adę.

Faruk, po powrocie z komisariatu, robi matce awanturę o szantażowanie Begum, a Sureyya ma do niego pretensje, że ukrył przed nią fakt pobicia Cana. Znów dręczą ją wątpliwości, do kogo tak naprawdę należy serce jej męża. Begum prosi partnera o wycofanie skargi przeciwko ojcu Emira i coraz śmielej okazuje mężczyźnie uczucia. Faruk wyjeżdża z synem na obóz. Tymczasem Sureyya dowiaduje się od Cana, że mąż ma przed nią kolejną tajemnicę...

Historia Sureyyi i Faruka pięć razy w tygodniu w Zoom TV! Od kiedy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×